Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Meeeeh...
    a proč že to všichni tak žerou?
    • Protože to bude pecka jako všecko co Blizz udělal. A proč to všichni tak hejtujou?
  • na mikrotranskacich typu jiny ohoz, jina barva pistolky, vydelaji 1000x vic nez prodejem samotne hry
    • nightborne
      Přesně tak. A dokud to nebude narušovat hratelnost, nelze proti tomu říct půl slova ;).
  • Dobrá zpráva. Celou dobu jsem čekal s předobjednávkou než tohle bude jasné. A teď už jenom čekat! Super rozhodnutí Blizzarde.

    Podle mě zdaleka nejlpeší systém. Jednou zaplatíš a pak máš vše free. Určitě budou nějaký nakupovatelný skiny, ale koho zajímají skiny? Úplně free model se mi nelíbí, že stříští komunitu, aspoň se ztratí vykukové trolující.
    • matt
      Naprosto souhlasím. Tenhle přístup Blizzardu je mi velice sympatický, obzvlášt v době EA, Ubisoftu a podobných vydřiduchů, kteří nastavují systém tak, že si člověk prostě musí zaplatit season pass nebo premium, jinak je ochuzen o velkou část hry.
      • Ubisoft ohlásil to samé před několika měsíci pro jejich Rainbow Six Siege. Jednou koupíš, budoucí obsah bude všechen zdarma.
        • Ronox
          A ten Season Pass je co? :))
  • Sr_Lobo
    Za tu cenu jeste aby nebyly "zadarmo" *15*
    • "nebyli" ? Ti postavy a mapy? :D Ahaaaaa
      • Sr_Lobo
        Fuj ta byla hnusna opraveno, dik.
  • stejnou ekonomickou stránku má i hra na Steamu Awesomenauts, koupit základní hru a pak už všechny nový hrdinové a mapy přibudou pomocí patche. Já v tom nevidím problém, ale stejně si to nekoupím *1*
    • Pokud nepočítáme Starstorm, který si ale svých 5 postav odbyl a nyní už je vše při starém. Mimochodem, Awesomenauts jsou velmi originálním hybridem. S Overwatch má pár styčných ploch, ale tak jako tak se jedná o zcela jiné hry. Pro zájemce jde však o rozhodně levnější možnost, která dle mě nabízí srovnatelnou znovuhratelnost (radil bych si ji ale trochu proklepnout, protože po 600 hodinách je těžké trochu nefanboyovat).
  • Stejně je to drahý. Ta hra omrzí tak rychle.
  • "Overwatche" to jako fakt?
    • nightborne
      Jojo, taky bych to skloňoval "Overwatchu". *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit