Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chtelo by to aby vydali half-life 3 a na jeho enginu pak nove masquerades, tak jak tomu bylo pred 13 lety, boze vampire the masquerades bloodlines, to byla hra!
  • Ten námět je děs. Vampíři... To je snad ještě víc profláklý téma než zombíci. Life is Strange byla hodně originální hra, ale tohle mi krom pěkný grafiky nemá co nabídnout. Škoda.
    • Jack1947
      Nepovedlo se - nevadí jediná hra co vyšla bylo vysoce podprůměrné DARK a to s upírama fakt moc nemělo společného ( krom hlavního hrdiny ktterý byl takový nijaký) žádná hra od dob Bloodlines s upíry bohužel není a to je hrozná škoda ale od téhle si taky bohužel moc neslibuji.
      • TheGGG
        a co blood omen, legacy of kain série? i když to je asi ještě starší...
    • Jmenuj, vyjmenuj mi všechny hry za posledních pět let o upírech, mě osobně napadá castlevanie, zaklínač ikdyž ten tak napůl jelikož tam nebyli upíři tak jak je známe a pak ta hrůza Dark. Rozhodně si nemyslím že zrovna upíři by byli ve videoherním světě vytěžená záležitost, ještě když tahle hra má bejt to pravý vořechový, vikrotiánskej londýn, nákaza, morální dilemata. Za mě je to celkem dost originální hra.
      • Měl jsem na mysli ten námět jako takový. Kdo neslyšel někdy o upírech? Prostě je to stejně profláklý téma jako zombíci. Nemá to co nabídnout, ale nikomu to neberu. Já bych spíš bral něco ve stylu Life is Strange, ten se mi líbil hodně.
        • JamesFaith
          No, tak zrovna ovlivňování času a následky takového jednání je tak častý námět, že už se to považuje za subžánr sci-fi.

          A o té vytěženosti upírů se také mluvilo hodněkrát a vždycky se pak objevilo dílo, které to dokázalo pojmout jinak a zajímavě, např. Nekroskop, Říše strachu, Hladové hry nebo z nejnovějších del Torrův Strain.
        • JamesFaith
          No, tak zrovna ovlivňování času a následky takového jednání je tak častý námět, že už se to považuje za subžánr sci-fi.

          A o té vytěženosti upírů se také mluvilo hodněkrát a vždycky se pak objevilo dílo, které to dokázalo pojmout jinak a zajímavě, např. Nekroskop, Říše strachu, Hladové hry nebo z nejnovějších del Torrův Strain.
        • Life is strange? parta mladejch děcek který na místě x začne zabíjet vrah y, kámo tohle je snad nejprofláklejší horrorovej námět na světě.
          • Jaký zabíjení, prosim tě? Je vidět, že jsi to ani nehrál!
            • nehrál ani mě to neláká, právě proto že ten kocept party děcek kterejm se něco stane na odlehlým místě je tak ohranej a mě osobně nic neříkající a než dostanou všichni fanboys mozkovou mrtvici, neříkám že je to špatná hra, je to nejspíš fakt dobrá hra, ale nazývat její koncept to co ti tady vadilo originálním to je k smíchu a nezkoušej na mě jak to vím ani sem to nehrál ty ses taky velmi zdařile pustil do Vampyre aniž bys ho hrál, pouze s minimální znalostí toho co se tam bude dít.
        • TheGGG
          hlavně né další LGBT agitku, já jsem rád, že dělají hru taky pro nás 96 % populace...
          • BERANIR a GGG: Life is Strange nemá s LGBT nic společného, to je jen takový popletený mýtus, který o hře koluje mezi hatery. V podstatě je to herní variace na Twin Peaks, ano, je to o přátelství dvou holek, ale tu hru vymysleli dva chlapi a ta hra rozhodně nic nikde neagituje. Kdo měl někdy kamaráda/kamarádku na život a na smrt, dobře ví, že přátelství je láska a přitom v něm není nic sexuálního. Já osobně jsem na celou tu levičáckou genderově indie korektní propagandu ve hrách alergický, ale Life is Strange se mi moc líbilo, doporučuju.
            • TheGGG
              takže ta modrovlasá holka není le*ba? To by byla první...
              Jinak věta dva chlapci dělají hru o dvou holkách zní přesně jak z deníčku LGBT
  • Na cokoliv od Dontnod se hodně těším. Trailer je ale celkem nijaký a ty dva hlasy působí jak ze Sweeneyho Todda, až jako parodie.
    • Nechci působit jako "hejtr" Dontnod, ale co vlastně udělali?
      Ano mají za sebou hru roku Life is Strange - ale zase... Vyhráli to oni, nebo spíše příběh a scénář hry? Určitě jim budu fandit, ale spíše nemám očekávání
      • A ten příběh a scénář napsal kdo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit