Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě to nevadí raději si počkám na pořádnou hru a ne nějakou osekanou :).
  • hovni *16*
  • Hm,
    tak jsem koukal na fotky a to STGéčko je blbě vymodelovaný. To nemluvím o tom, že na fotce má bajonet, který tam ani nešel přidělat. A teď si nejsem jist zda je hra zasazená na celých těch 5 let východní fronty nebo jenom na Stalingradské období bo ve Stalingradu teda STGéčka určitě nebyly.
    • ono ani v prvním díle nebylo moc autentické, že na 25 lidí připadly dva kulomety, osumpoloautomatických pušek, a osum samopalů ... a s klasickou karibinou hrálo jen málo lidí....tím se vytratil duch boje s bajonety

      ale u hry nikdo autenticitu asi moc čekat nebude......dobrý "gameplay" však ano
    • Ha, beru zpět. To není STG ale MKb-42(H). Má nevědomost mě dostihla ale i tak to byl prototyp.
  • moc se na to tesim, ale at me moc ne*serou ; )
  • Petr Poláček: Red Orchestra ve své podstatě nemá ruského vydavatele, protože primárně hra vychází na Steamu, kde si ji vydává samotný Tripwire (stejně jako například Killing Floor), 1C vydávají pouze krabicovku, takže ti by mohli posunout jedině vydání krabicovky...
    • sleepless
      Steam ale neni vydavatel. Tam si to sice Tripwire vydavaji sami, ale kdo myslis, ze jim platil podstatnou cast vyvoje (bez ohledu na zpusob vydani)? Ano, Rusky vydavatel ;) A podstatne je v tomto pripade datum vydani krabicovky, od toho se vse odviji...nebo by alespon melo. Tripwire je dost sverazna banda a Rusaci jsou dost sverazny vydavatel...
      • Dosti mě překvapuje, že jim to financují, protože například Killing Floor jim také nikdo nefinancoval a dokonce si ho sami vydali v US. Dwarf?! například oni vydávali...
  • Hmm, už som chcel predobjednať, ale asi radšej počkám na ohlasy z bety, RO mám rád, ale o nejaký bugfest nestojím *7*
  • Ne, ne, ne ...... já se snad nedočkám.
  • nieeeeee *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit