Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Still
    Po prvním slibu aka open world a náhlé změně na koridor, mě to přestalo zajimat...Ještě že nevydali tenhle druhý díl...
    • Ještě, že první hra nebyla open world plná bloumání naprázdno. Dokázali udržet napětí po celou dobu, a že to bylo sakra víc hodin, než kolik má dnešní průměrná SP hra. Jedna z nejlepších, co jsem kdy hrál.
      • Still
        Ale měla být Open World (můžeme se hádat na kolik by se jim to povedlo)... prostě tři zadky slibů, který pak nedodrželi a odklonili se od původního konceptu....
        • Takže naštvaní z principu a ne hodnocení produktu jako takovyho. No, i tak se na to dá dívat. Když chce člověk škodit sám sobě, proč ne.
          • Still
            Mám to koupený na Steamu, ale pořád je co hrát jiného *2*
      • Napětí? A to kde? Když pominu příběhový části tak to byla jen tuctová koridorová zombie střílejda s nadpřirozeně nenažranou baterkou v hlavní roli.
  • To vypadá krutopřísně :) Hned bych si to zahrála :) Snad to někdy vydají. :)
  • Alan Wake byla dobrá hra i se dobře prodávala, nechápu, proč by nemělo být pokračování.
    Z té hry na mě uplně dýchla atmosféra S. Kinga.
  • Grifus
    To mi chcete rict ze se pokracovani nechysta? *8*
    Ja mel za to ze jenom velmi pomalu jako vedlejsi projekt pri tom Quantum Break. Ja chci Alana dostat z te vylohy kde skoncil na konci. *7*
  • Tak problém bol asi aj v tom, že Alan Wake pôvodne na Xbox360 nebol až taký hit ako sa očakávalo.. za dva týždne sa hry predalo 145,000 kusov a patril medzi najviac pirátené hry na Xboxe - cez milión pirátskych verzií sa stiahlo za rok 2010.. ku koncu roku 2011 boli síce predaje na čísle 1,4 mil. ale boli tam započítané verzie, ktoré sa pridávali ku Xbox360 konzole ako digitálny kľúč.. až PC verzia fakt pridala na predaných kusoch - za mesiac viac apríl 2012 viac ako 600 000 predaných PC verzií.. preto podľa mňa dostali len peniaze na tú odbočku menom American Nightmare (AN)
    Inak momentálne má AW cez 1,5 mil. predaných kusov na Steame + cez 1 mil. má odbočka AN
    • Já ti nevím, když sem viděl prezentace AW jako "openworld"(Výraz "Sandbox" se začal používat až o něco později) hry, někdy kolem začátku roku 2006(Jako prezentace tehdejších pecek C2D), byl sem přesvědčenej, vzhledem předchozí tvorbě Remedy, o tom, že si jí koupím.Jenomže krom S.T.A.L.K.E.R.a a legendárního DNFR.Sem si prostě nikdy nezvykl čekat na hry tak dlouho.A vlastně čím víc sem jí sledoval, tím mín sem se na ní vlastně těšil.No dopadlo to tak, že je 5 let po vydání AW, je za pusu a mašinu na to konečně taky mám.Někdy v roce 2008 když sem prolítaval diskusi o F3 sem narazil na příspěvěk asi v tomhle znění " Kde jsou ty časy, když sem v prvním Falloutovy chodil po valutu 13 a zjistil sem, že se dá jít i ven" *1* Jen tím chici říct, že jakoliv může AW kvalitní hrou.Už mě vlastně ničím neláká.To je podle mě důvod ne úplně velkých prodejních čísel AW.Lidi prostě ztratily chut, čím déle byla hra ve vývoji a jaký se dělaly ústupky z původního plánu gameplaye...
  • Nyarlathotep
    Škoda, že to nikdy nevyšlo... První AW byl v době svého vydání celkem pecka.
  • Discount GTA.. a ani tam nejde hrát Golf *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit