Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A mě se to celkem líbí. S teroristy se nevyjednává, takže občasné použití násilí vítám a pokud si hra zachová i stealth režim (a třeba vás za něj nějak odmění, jako např. v Hitman 2 SA, kde se za sbírání SA hodnocení odemykaly zbraně) klidně si dokážu představit, že si danou úroveň dám nejprv jako rambo (otagování nepřátel a pak Killing In Motion) a po loadu to naostro projedu stealth. Můžete namítnout, že o tom nic nevím, že to prostě už není Sam *1* ale taky jsem příznivcem spíš stealth režimu (vybavuje se mi mise z Pandorry na jatkách, kde jste střídavě museli přepínat z termovize kvůli mrazu na normál a k tomu si hlídat ty automatický věžičky - ta byla na hard a stealth celkem pekelně těžká) a přesto se mi trailer líbil. Co mi nesedí jsou AC prvky (lezení po skalách, zabíjení s římsy), jako AC univerzum miluju ale tady to prostě nemá co dělat *11* a taky absence Ironsidova hlasu zamrzí ale jinak to beru docela i jako restart série, zvlášť po Conviction...
  • Jinak nejlepší díl byla stejně Chaos Theory :)))
  • Když byl nedávno na Steamu Splinter Cell Conviction tak jsem si ho za 80Kč koupil. Rozehrál a - ty vogo - von to není Splinter Cell. Možná se musím přenést přes první level, ale prostě hra kde přeběhnu od jednoho stánku k druhému, skrčím se za bednu, označkuju si cíle a pak stisknu čudl a Sam Fisher je postřílí... Fuj. Teď nejsem u PC, tak nevím, třeba se to dál stane zase starým dobrým Splinter Cellem - ale tohle je prostě úplně jiná hra. SC jsem miloval kvůli plížení se ve stínu, omračování stráží a sabotáži různých zařízení a taky kvůli různým hláškám a charakteru Sama Fishera, s charismatickým chraplákem Michaela Ironsida. Nechápu proč v novém dílu je Ironside pryč, proč má Fishera najednou mluvit můj skoro vrstevník (okolo 30 let) a když už vymysleli takovouhle změnu, proč se to odehrává teď a ne za studené války dejme tomu 1970-1991 - prostě prequel k původním hrám. Tam by to bylo logické, ale Fisherovi je kolem 50, měl dospělou 20letou dceru, tak proč ho teď bude mluvit nějaký 30letý cucák ?
  • Vcelku by mě zajímalo, kolik z Vás, kteří tu nadáváte na to, jak je to akční, si ještě pamatuje první díl a jak hra občas v podstatě nutila nepřátele vystřílet, protože byl hráč náhle (logicky či nesmyslným skriptem) odhalen? Například Kalinatek, obrana amerických vojáků a čínských velvyslanců, prezidentský palác...

    Já naopak neskutečně oceňuji návrat psů, kteří naprosto mění situaci, pokud se objeví. Nebo možnost volby, jak bude hráč postupovat je věc, která hře může jedině pomoci, razantní změna Fourth Echelonu oproti Third (stejně jako byl velký rozdíl mezi prvním a druhým či druhým a třetím) je také dobrá, odměňování hráče za stealth/nezabíjení...
  • špatenka a velká….
  • Je to smutne videt,kam se nektere herni serie ubiraji.
  • pak se podivuji proc jim lidi za takovy brak nechteji platit ...Zpravidla si to jen nekde "stahnou" zahrajou par lvlu a smazou protoze je to proste "nudneee" Za usetrene penize si pak radsi koupi nejakou starsi osvedcenou pecku ktera je diky temhle novym kravinkam 10x levnejsi :D Smutne je ze nekteri uz si to nestahnou ani zadarmo :D Piratstvi tedy neni kradez ani zlocin jak vsichni tvrdi , je to jen dusledek toho ze nam cpou nekvalitni produkty.
    • Ehm... že je pirátství zločin (btw. my, kdo nežijeme ve středověku používáme spíš termín "trestný čin") netvrdí všichni - tvrdí to zákon země, ve které žiješ a který se na tebe vztahuje. Tvůj názor na tohle je zcela irelevantní - když budeš pirátit a chytí tě, budeš potrestaný bez ohledu na svou demagogickou filosofii. A pokud bys náhodou přemýšlel nad tím, proč jsem použil slovo "demagogický" (a zvláštní shodou okolností i znal jeho význam), tak si ještě jednou přečti, co jsi napsal a pak se zkus zamyslet, proč se tedy v obrovské míře pirátí i hry, které jsou a) kvalitní b) indie c) levné. Proč mají s pirátstvím masivní problémy hry jako Limbo, Braid, Amnesie a spousta dalších? Jak s tím souvisí, že velké společnosti vydávají brak? Jestli si můžu dovolit ti poradit - piráti dál, ale prosím, radši o tom nepřemýšlej... a nebo se o ty "závěry" aspoň neděl s ostatními. Svět tak bude mnohem lepší místo k životu...
  • "We listened our funs and updated some classic moves..." Vážně? "Killing in motion" a další srajdy...Ubisoft rozhodně neřeší kolik kvalitních stealth akcí je po světě a chce nás natrvalo připravit o další. Kdo chce všechno nakonec nemá nic, říká se, no ale obávám se, že se jim tohle stejně zaplatí.
  • Pre Kein:
    Breivik tých socanov stirieľal, hlavne pre to, že boli s palestíncami.
    Ale debilní sionisti sa nájdu všade:
    Izraelský premiér: Útok na jaderné objekty Íránu bude oprávněný
    Pentagon: vojenská operace proti Íránu je připravena
  • Odkaz na video na youtube
    http://youtu.be/ne72x-Y3aic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit