Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    Ze by konecne zajimave  DLC? Priznam se posledni DLC nemam, uz ani nvm jak se jmenovalo, protoze platit za recyklat se mi moc nechce. I kdyz Oregon neni v zime, porad si myslim, ze zelen prospeje. Kazdopadne diky tvurcum, ze se snazi, i eventy jsoou prima, ale ten engine by chtelo fakt uz vymenit... Nechci byt hnidopich, ATS je prima odreagovacka, mam moc rad tuto hru, naladit si stream US radio, otevrit pivo, nebo jiny alkohol a odpocivat u hrani je fain pocit, ale chtelo byt to trosku neco vic... Kdyz uz, tak pro potechu oka, at to ma opravdu grady
    • Johnyprosnb
      Prvni expanzni DLC bylo Nove Mexiko (druhe bude Oregon), ktere vyslo na podzim lonskeho roku. Hodne lidi si mysli, ze v Novem Mexiku jsou jenom pouste, jsou tam 2 oblasti, kde projizdite lesem. Jinak Nove Mexiko je velice pekne zpracovane (lepe nez Kalifornie, Nevada a Arizona). Jinak SCS tedka uzavrelo licenci na dalsi truck, ale o jakou znacku se jedna, to zatim nerekli. Mnozi se domnivaji, ze dalsim truckem bude Volvo VNL, ktere bylo planovane uz od vyvoje hry, ale nakonec se do hry nedostalo, nebo Freightliner Cascadia, kterou SCS melo rozpracovanou. Asi pred 2 dny se objevila fotka s Pavlem Seborem pred budovou znacky Navistar - International Trucks (Prostar, Lonestar, 9900i). Dalsi licence se vyjednavaji, kdyz pujde vse podle planu, tak je na co se tesit. SCS momentalne pracuje na DLC Oregon, ale zacali prace i na dalsi mapovy expanzi, na jedny fotce ze studia SCS byl videt vyvojar mapy, jak pracuje na mape statu Washington a dalsi dobrou zpravou je, ze do konce roku 2018 maji vzniknout 2 mapove tymy, tak bychom se meli behem pristiho roku dockat minimalne 2 mapovych expanzi. Take se pracuje na DLC nadmernych nakladu, ktery ma byt vydany do konce roku. Co se tyce updatu, tak momentalne se pracuje na updatu 1.32, zatim SCS neuvedlo co by mel tento update konkretne obsahovat, ale vime, ze by mely pribyt 2 nove silnicni useky (jeden usek by mohla byt silnice US550 v Novem Mexiku - byla videna v ukazce na nadmerne naklady), dale se pracovalo na upravach dalnice I-80 (prestavba krizovatky I-5/I-80 nad Sacramentem) a vime ze update 1.32 pro ETS2 ma obsahovat vlastnictvi navesu, zda to bude i pro ATS, se zatim nevi. V ETS2 maji byt navesy licencovany od Krone, navesy pro ATS dostanou licenci pozdeji. Hraji ATS uz od vydani a za tech 2 a pul roku, uslo velky kus cesty.
      • Skeleth
        To jsou vsechno veci, ktere veterany hry davno nezajimaji, protoze uz je davno maji pomoci modu. Kde je podpora DX12 ? Poradny FFB ? (v soucasne dobe horsi jak u 10 let starych zavodnich her). Kde jsou chodci, kteri dokazi chodit po prechodech a jdou srazit? Cyklisti ? Vegetace, ktera nevypada jako z dob World of Warcraft ? Poradna fyzika kamionu a navesu ?
        No nikde. Protoze jedine co umi jsou nove mapy na prachy a jednou do roka kamion.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit