Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na low poly grafiku jsem u blizzard her uz zvyknuti a nemam s tim problem, treba w3 se mi graficky libi ješte dneska, se sc2 mam problem mimo jine s dizajnem jednotek budov. vypadaji vyjimecne infantilne.
    A když uz je rec o low poly tak budovy to je opravdu neco, jen takova krabička. A ty efekty okolo to nezakryji, jakoby jste jen naparfemovali vykal
    • Spades
      To to nesmíš hrát na kalkulačce... Nebo se neboj, dej si Ultra, sice na svém sockovitém stroji nebudeš mít ani 1 FPS, ale aspoň uvidíš, jak SC2 hraje většina lidí s pořádným PC...

      Holt nesmíš utrácet za toluen. Ničí to jak tvoji peněženku, tak tvůj mozek. Oboje se pak ukazuje na tvých příspěvcích.
    • Zrovna Starcraft bych se nebál označit jako jednu z nejlepších strategií poslední doby, a to jak herně, tak i graficky. I na nižším nastavení vypadá pořád velmi dobře, na vyšším vůbec nemluvě. Nevím, co tam vidíš a jaký nastavení u SC zapínáš, já osobně jsem tam ale žádný problém, jak popisuješ, nezaregistroval.
    • p.s.
      a prolinani textur treba ultralisku nebo battlecruiseru tak to je uplna lahudka *7* *11*
      • Veskoslav
        A jak by jsi to chtěl proboha udělat? Uvažuj aspoň jednou. Aspoň jednou za tvůj mizerný trolí život......
        • ps.
          ted jdu off zatim premyslej jak vyresit prelinani textur
        • ja na rozdil od tebe mam cim uvazovat, kazdy kdo chodi na toto forum delsi cas a sleduje tvoje prispevky vi ze si hloupej. vyresit se to samozrejme da a ze na to neumis prijit jen dokazuje ze jsi blb
          • Tohle je slabota Joe, za prilis ocividne trolleni bez napadu, myslenky a jiskry ti davam 3/10. Znova a lip!
    • ps.
      vypadlo mi tam "a" teda že blbe vypadají nejen budovy ale i jednotky
    • Veskoslav
      Nauč se konečně psát česky a nepiš jako vlčák po lobotomii......
      • tentokrát se nenechám vyprovokovat je jasný že jsi jen troll
  • ...find Kerrigan!
  • Spades
    Nevíte kdy dodají funkci players near you? Jsem na kolejní lance, ale nikdy tam nikoho nevidím.
  • By mne zajimalo jak to bude s hodnocenim jestli pri dohrani hry pres replay se bude zapocitavat nove ohodnoceni + postup v lize a zda se vyhra zapocita v achi jinak je to jen takova srandicka, aby se vlk nazral ale koza zustane cela
    • Spades
      Je to spis pro esport ligy, kde se hrajou custom hry.
      • no vsak jo takova hracicka muzu si nahrat zapas pro hracu a zkusit to hrat od pulky...
        • umi tu druhou pulku prevzit AIcko, nebo jsou potreba dva zivi hraci?
          • neni to fuk, proč by nekdo chtel hrat cizi rozehrane hry omg
            • Spades
              Protože mu chceš ukázat jak bys to dělal lépe? Nebo se učíš mikro, tak si rozjedeš hru a pak si opakuješ jeden replay? (Nemusíš tak řešit počátek hry)
            • Veskoslav
              Joe se probudil.....
    • Veskoslav
      Co jsem četl na blogu od Blizzardu, tak odměny nejsou. Ale taky neztratíš pozici a body za prohru. Takže takové neutrální.
  • Na novém patchi se mi líbí hlavně přehlednost UI, zlepšená navigace, tréninkový režim, viditelný počet her a výher a také zobrazovaný počet harvesterů nad každou základnou a plynem a to vše ve WOL bez nutnosti kupovat HOTS.
    Paráda.
  • Veskoslav
    Už nový patch do SC II přinesl zajímavé novinky, přizpůsobil nové menu, vyhledávání, nové achivmenty pro původní hru atd.
  • Take command zní dobře. o blizardu se dá říct že bud něco naprosto pos*** (diablo 3)
    nebo to bude dobré (starcraft II

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit