Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kde Robocop?🙂

  • Co tam dela ten Starfield mi hlava nebere

    • romankubanektisc

      No pokud Vám nevadí Alan Wake 2, pak snesete všechno. Za mne je tato nominace (NA HRU ROKU!) absolutní plivanec do tváře.

    • Derp_1337

      Tak The Game Awards jsou především o popularitě. Myslím, že se ani nesnaží o hodnocení jakési objektivní kvality her. 

      Takže tam vždy najdeš spoustu her, které sice nejsou žádný zázrak, ale úplně stačí to, že je hraje pár miliónů hardcore fanoušků.

  • delO

    AW2 je nedokončená hra, evidentně konec dostaneme v DLC. Takže za mě ne GOTY.

    BG3 je nedokončená hra, vše nejlepší na tebe hodí na začátku a postupem času se hra stane lineárním zážitkem plných chyb a pochybného psaní.  Takže za mě ne GOTY.

    Zelda je GOTY materiál, bohužel hra vypadá jako z kalkulačky, kdyby Nintendo nebylo nenažrané, tak máme možnost si to zahrát v grafické kvalitě roku 2023. Díky technické stránce ne GOTY..

    Spider- Man - Nemá co dělat v nominacích, touhle nominací celou akci shodili. Ne GOTY.

    Mario - 2D Plošinovka i když skvělá nepatří do  nominacích. NE GOTY.

    RESI4- GOTY, problém je, že je to GOTY už roku 2005, takže si nejsem jistý, jestli je to fér.


    • Derp_1337

      Jinými slovy: kdo chce psa bít, ten si hůl vždy najde. 

      Na každé hře se dá nějaká nedokonalost najít.

  • OsamaBinBowlin

    Taky to osobně přeju spíš BG3, je to mnohem hernější hra. 

    Ale na druhou stranu je mi to jedno protože jde o TGA, a to je stejně jen velká šaškárna, stejně jako Oskaři, kde se "celebrity" vzájemně poplácají po zádech, *média*  tam zvolej vítěze podle toho co jim získá nejvíc ohlasů na Twitteru a Facebooku, nebo to co jim rozkážou ó mocní velebozi, Sony, Microsoft, apod. A je jedno jestli to bude BG, AW, Spiderman, nebo cokoliv jiného. Může to být moje nejoblíbenější hra na světě, a nebudu to brát vážně... Je to jen politika.

    • surlys

      tak nejvíce "hernější" hra ze všech zmíněných je Zelda.

  • Derp_1337

    Osobně to přeji BG3, ale AW2 je taky dobrá hra.

    • Tak AW2 si zaslouží vyhrát taky, alespoň v ostatních kategoriích. Věřím že 4 sošky by mohly obě studia Larian a Remedy urvat. 

      Teď už jen aby obě provedly něco s tou mizernou optimalizací, větší naděje v tomto ohledu vkládám do Larianů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit