Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani nevím vlastně proč, ale přestože jsem vyzkoušel všechno možné na poli těchto "diablovek", vždycky se vrátím k tomu původnímu kousku od Blizzardu. Hry jako PoE nebo Grim Dawn vždycky přinesou něco nového, nějaký nápad ale i zajímavou drobnost, ale když všechno vezmu jako celek, vždycky mi z toho vyjde Diablo jako vítěz.
    • Tak urcite. Diablo je nej!
  • vypadá to líbivě, ale grafika není všechno :) U kkoperace je vidět, že efektíčky tak trochu na úkor přehlednost.. a holt korejci, čím menší pinďourek tím větší meč .. :D
  • Firingo
    Vau vau to vypadá fakt dost dobře *1* Grafika famózní jen ten meč u prvního hrdiny fakt trochu moc to by ani neutáhl.... Ale co prostě Korea a Japonsko na to jsou jinak. Líbí se mi to *2*
  • Diablovka? nesouhlasím.. Diablovka neni MMORPG, Diablovka není korejská manga divnost se zbraněma na který by člověko potřeboval náklaďák, diablovka není skript, který člověk proběhne jednou, pokochá se a pak na něj zapomene.. ne tohle je úplně jiný žánr, jiný styl a jiná cílovka. To pak mohu prohlásit za diablovku GTA když přimhouřím oko nad tím, že pohled je posazen trochu níž, jděde se vycpat s takovými příměry.. tenhle web nemá absolutní páru o hrách.
    • Pokud je mi znamo tak pojem diablovka je slangove receno 'isometricke hack and slash rpg' tudiz mi unika obsah tvoji vytky.
      Jelikoz pojem nerika nic o grafice nebo online slozce hry. Takze asi tolik o tom kdo nema paru.

      A jen tak na okraj manga je japonska korea exportuje manhwa, kdyz uz teda se tak vrtame v tom kdo ma o cem paru.

      Sorry za hacky a carky na mobilu je problem je psat.
    • Rejsek
      Noooo, tak ten tvuj primer je urcite ohodne bliz, nez jejich diablovka:-D
  • Nechapu proc se furt snazite mit vlastni prehravac kdyz jeden je horsi nez druhej. I 720p na YT vypada lip nez vase "1080p". *11*
  • měly tam bejt sochy Kim Čong Una
    • Krescz
      presne proto nemuzeme mit pekne veci
    • axell1990
      wrong Korea.
  • Rejsek
    Nadherne, az moc. Ale obavam se, ze moje prastare faro by tuhle karu asi neutahlo:-( Snad to tu nevyjde, budu nasrany jen napul:-)
  • axell1990
    Ono nejen lost ark , když se člověk podívá na videa v G-star tak aby pomálu litoval že neumí korejsky a nezbývá mu než doufat že alespoň některé hry dorazí taky na západ.
  • Magister_Peditum
    Co tam dělá Dreadnought z Warhammeru 40k?
  • A tupe Sony nevie pustit na trh God of War RPG ala diablo, pritom maju koderske spicky v Santa Monice a francizu s milionmi fans....musia to urobit korejci. ARPG ala Titan Guest s Kratosom by bol hit jak hoviado...
    • Tak už né jen Steam ale i "tupé" sony. Ty si vážně nemocný hnisavče si plný hnisu, potřeboval bys odhnisovat. Nebo je to hlubší problém... něco s orientací co ti svět udělal že ho (a sebe) tolik nenávidíš? prosím pověz mi já to stále nechápu.
      • Pokial firma nereaguje pruzne na medzeru na trhu a rusi scifi projekt za miliony dolarov prepusta vyvojarov zo svojho interneho studia tak je blba. Vid Nintendo ktore dreni tych par franciz az na kost...stovky derivatov s mariom zeldou atd. To je len kriticke zamyslenie ale nato by si musel mat nejake IQ a i logiku plus rozhlad...to ti chyba evidentne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit