Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Držím palce. Ale za cca 30 let co aktivně hraji RPG se to povedlo snad jenom SureAI a jeho Enderalu.

  • Problém těchto obrovských a ambiciozních modifikací je ten, že než nebo spíš jestli vůbec to vyjde, tak už bude Fallout 4 v kategorii retro a samotný mod už nebude moc lidí zajímat.

    • Asi tak. Než stihnul v TES3 (ne) vyjít Tamriel rebuild, tak už jsme měli velkké mody do Oblivionu. A než ty (ne)stihly vyjít, tak se začal dělat Skyblivion. A než ten stihne vyjít, tak budeme číst o předělávce Skyrimu do TES6 enginu a to ten zase nevyjde.

      Tady to bude podobné. Velké plány, ale až to vyjde, tak už to bude tak toršku pasé (něco jako dělat modifikaci do Quake 2 - pár fandů si to nejde, ale většina hráčů to bude ignorovat) :-/

      Jako ne že bych to chtěl autorům brát... pokud je baví ta tvorba samotná, tak já jim tu zábavu přeju. Jen tak nějak tuším, že si to nikdy nezahraji protože to buď nikdy nebude hotové, nebo se mi nebude chtít řešit přes jaký oldschool emulátor to vůbec musíš spouštět aby mi to na těch Window 14 šlo ještě nějak spustit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit