Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shenkster
    Kopírka Assassin's Creed
    • Assassin's Creed je zace kopirka prince of persia :D
  • Obtloustle Schwarzzenegroidni Batman, co ma plast velky jako zaclonu? No kurna teda. jinak zabery z nejake tezce pre-alpha verze, ale ze by me ta smeska stylu oslovila, to uplne ne...
  • Možná dobře že to šlo k ledu, nějak mě to osobně neoslovilo. asi by to byla pěkná slátanina.
  • Mne sa teda narozdiel od väčšiny diskutujúcich takéto trhlé miešanie nápadov páči a Londýn za Viktoriánskej éri , to je asi moje najoblúenejšie prostredie vo filmoch a knihách a v hrách sa využíva žalostne málo .

    Len tak mimochodom , marí sa mi že som kedysi dávno videl aj comics s batmanom vo viktoriánskej anglii , myslím že ho kreslil Mike Mignola ale niesom si istý . Každopádne keby hra používala jeho grafický štíl ( čo si moc neviem prestaviť ale možné je všetko ) tak to by bola paráda *5*
    • misho8723
      No možno myslíš tento komix Gotham by Gaslight: http://en.wikipedia.org/wiki/Gotham_by_Gaslight (kresba Mike Mignola)
      To je komix podľa ktorého chceli urobiť aj túto hru.. odohráva sa to v roku 1889 v Londýne a Batman je sám obvinený, že je Jack Rozparovač

      P.S. moja chyba.. neodohráva sa to v Londýne ale v Gotham City
      • A co ten Mignolův batman řízlý Cthulhu mýty, kdy najdou na antarktidě zamzrlého "prastarého"? To bylo lu-xus-ní!
        • kubakoumi
          To chcu!
  • Zní to jako pěkná slátanina, možná dobře, že to zůstalo u ledu :-) *5*
  • Jeste ze tak, ten namet je prisernej! Jak muze Batman vysetrovat vrazdy v 19. stoleti v Londyne? A to by se tam jako s Batmanem vubec nekdo bavil? Nebo by ho rovnou zavreli do blazince, ze pobiha po ulici ve spodarech, plastence a masce s usima?
    ps: V 19. stoleti malem lidi zabasli za to, ze chodej venku bez klobouku, jak byli prisny na moralku a spolecensky faux pas :)
    • Zatialčo v súčasnosti stretneš týpka prezlečeného za netopiera a skákajúceho po strechách na každom rohu... ...dnes si odomna napr. jeden vypýtal cigaretu a pýtal sa ma kolko je hodín
      • A Batman byl snad nekdy v soucasnosti? V nasi realite? Ono existuje nejaky Gotham City? Kdyz je vymyslena postava, do vymyslenyho sveta se skvele hodi ;) Ale Londyn 19. stoleti vysetrovani vrazdy? Stupidita :)
        • Lenže svet v ktorom sa Batman odohráva by sa snád nemal tak extrémne líšiť od toho našeho a je časovo zaradený tak nejak do 20teho storočia , ale nemáš dôvod predpokladať že v tom svete neexistuje londýn a že v 19tom storočí sa líšil od Londýna 19teho storočia v "našom svete" . Je to prsote len štilizovaný obraz niečoho čo existuje rovnako ako Gotham je miešanica niekolkých existujúcich miest. Nevidím na tom nič stupídne .
          • Ja vim, fantazii se meze nekladou a lidi si muzou vymyslet cokoli. Nastesti ale tahle hra je zrusena *2*
      • Právě že dneska leckdy potkáš člověka, u kterýho nevíš, jestli jde o normální ohoz, nebo kostým *1* *1* *1*
  • No, koukám, že tu dost lidí má opačný názor, ale já jsem skutečně rád, že podobná hra nevyšla:) Když Jacka rozparovače, tak bych radši autentickou hru z dob Viktoriánské Anglie, a když Batmana, tak radši zapasovaného do dob vzniku prvních jeho komixů, s přimhouřenym okem pak i do součastnosti. Ale podobné míchanice jdou tematicky naprosto mimo mě, přestože jak tak koukám, své fandy by si ta hra našla...
  • Vždyť má asi 150 kilo?! Pořádně vypasanej netopýr. Holt tučná venkovská strava *1*
  • BoB.2
    Škoda *13*
  • Ringwraith
    Hodně se mi líbí samotný námět.

    Pokud by se to hrálo podobně jako Arkham Asylum/City, tak to mohla být bezva pecka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit