Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hehe, všechny diskuze pořád dokola, jak konzole stojej za h.... a PC jak je super. Mám ps3 a jsem spokojenej, kupuju originál hry a rozhodně přispívám vývojářům včetně Sony a vůbec mi to nevadí. Nemám důvod tady napadat Pcčkáře, jak to dělají většinou oni, jen ruku na srdce, kolik z vás si koupí originální hry na PC, kolik z vás podporuje vývojáře? Neznám moc lidí co by měli originály na PC...A jak už bylo řečeno, dám 8 litrů za konzoli a pak kupuju hry a nemusím sázej tisíce pořád do kola do počítače a mít vše nelegální a ještě napadat konzolaře jak je vývoj kvůli nim v ha.....A pojďte do mě:))))
    • Pravda - PCčkáři nemaj prachy na originálny, protože pořád musí kupovat novej hardware, aby mohli hrát warez na nejvyšší detaily. Logika *1* *1*
    • tve na to se snad neda ani reagovat, kazdej si rekne "jeee dalsi extremista" ......
  • ja to vidim takhle ti co maji konzoli si kupujou originalni hry a ti co maji pc si musi kupovat nove komponenty do pc tak si je nekoupi a stahujou si je a nakonec to v budoucnu bude tak ze na pc bude minimum her tak jako treba ze ja nove nhl si koupit mozu ale na pc nemozou sehnat *1* *1* *1* jen tak dal za chvilku na komp zbyde jen medal of honor *1* *1*
  • Vy jste vsichni tou grafikou moc premlsani, ja se spokojim s malem, treba takove diablo 2 je dodnes nepreokonane zadnou jinou hrou a o grafice tady nelze ani pochybovat
  • Podle mě konzolím došel dech právě teď. Po dvou letech jsem přesedlal zpět na PC a co se týče grafické stránky her, u výkoného PC je rozdíl už hodně znát. Nehledě na odfušované hry, jako např. Mafia 2 a Red River, to je na PS3 děs. *11*
    • Jasan, rozdil je znat a jsem rad, ze pises u vykonneho PC. Jelikoz me obcas fascinuji reci o tom, jak jseou konzole mrtve, vse je na nich hnusne a ze si to clovek zahraje dnes na prumernem PC. Ano zahraje, ale otazka dne je: Zahral by si to na PC z roku 2006 za ktere dal v te dobe 12tisic? Nebo za dnesni PC za 5? Ani nahodou, v prvni variante by to uz nerozbehal a druhou by ani neslozil *3* No a ze nektere hry vypadaji super je take hezke, ale kdyz jsem napr. videl test Zaklinace 2 na nejlepsich grafikach, tak mel 31FPS! A ATI snad jen 27, ostatni sly uz skoro do kopru, takze vypada to super, ale na poradnem rozliseni plynule si to zahraje par jedincu... To jen tak muj nazor, co mi lezelo na srdci *2*
      • Tak to si viděl asi nějaký test z Mongolska. Zaklínač 2 s výpnutým ubersamplingem, který je btw naprosto zbytečný, není nijak přehnaně náročný. Stačí ti na něho mainstreamová grafika za někaých 3500,-(radeon 6850/gtx 460). Ta famozní grafika plně odpovídá nárokům, to není žádný rozmazaný unreal engine.
      • Me by zajimal celkem nazor jedincu, kteri mi dali minus, co se jim nelibi nebo s cim nesouhlasi *3*
        • minus sem ti nedal ale chapu ty co ti ho dali protoze porovnavas da se rict neporovnatelny protoze nakup HW a her na obou platformach funguje dosti jinak a v zaveru to je plichta takze je to jedno. V tehle diskuzich ze vzdy objevi oba extremy, konzolisti co hlasaji ze musis kazdej rok kupovat hw za desetitisice korun a pak zaryti pc hraci kteri hlasaji uplny opak a pritom pravda je nekde uprostred.
        • Víš co, PCčkáři jsou na svoje myši tak hrdí, že je používají, jak to jen jde, tedy i na mínusi. Nemusíš přemýšlet, stačí kliknout *1*
          • *mínusy - vypadá to strašidelně *1*
    • Hrál jsem Mafia 2 na PS3 a žádného děsu jsem si nevšiml. Nesmíš mít tak přehnaný požadavky na tu grafiku.
      • Je to můj ničím nepodložený názor, ale myslím, že grafika Mafie II hodně těží z antialliasingu (nebo jak se to píše), kterej PS3 neumí. Jak to vypadá, nevím, ale řekl bych, že dost zubatě. Což nemusí být problém...
  • Teď mě napadlo, že to myslel možná tak, že PS3 se bude muset prodávat ještě deset let, aby byla zisková... *1* *1* *1*
    • Ona už je ale zisková cca rok.
      • Já vím, ale tak je zřejmé, že na ní chce Sony vydělávat déle než jeden rok (a proto bohulibá prohlášení o jeji desetileté životnosti). Každopádně jestli vyjde nový Xbox dřív než nová PS, moc penízků už jim do kasičky nespadne...
        • Tak jako PS2 se prodává i teď a to už tu je PS3 asi 5 let. Takže říkají jen to co známe z minulosti.
  • Poslední věta článku to pěkně vystihla. PS3 tu může být 10 roků, ale je více než jasné, že nové konzole vyjdou tak do dvou let. P3S se používát určitě bude i poté, přece jenom cena nového PS4 asi nebude zpočátku moc lidová. Oobně očekávám vánoce 2012. Několik indicií to lehce naznačilo
    • Ja spise 2013 *3*
  • Kori
    Těch deset let mne přijde hodně přitažených za vlasy, vzhledem k exponenciálnímu vývoji techniky... to pak za pět let bude konzole ve srovnání s počítačem něco jako sálový počítač na děrní štítky.
  • Nějak nechápu co se řeší vyjdou ohromně výkonné konzole a zase budou problémy na pc,a každý bude upgradovat....a po pár letech to bude jako dnes....

    nějak nechápu jak jim dochází dech
    • problemy na pc ??? ps3 vysla priblizne ve stejnou dobu co stara 8800GTX a ta dodnes zvladne vse co je na konzolich v lepsi grafice. ano jsou hry ktery neda na plny detaily ale to jen diky tomu ze na pc je vsechno standartne uz ve vetsi kvalite a kdyz si vypnete vse co je navic a zmensite rozliseni opravdu nemate problem z zadnou hrou, vzdyt na tech rozlisenich na kterych bezi konzole se hravalo uz za dob 5-tkove rady geforce
    • tak pardon teď mi to došlo on chce ''stát' na ps3 ddo roku 2016?:DDDvždyť do tý doby budou pc 2x výkonější a na 100% bude xbox X
  • Být Kaz Hirai v době, kdy PS3 dochází dech, řeknu to samé *1* *1* *1*
    • ano presne takhle si myslim ze to je... pac tvrdit ze ps3 je momentalne jeste nadcasove chce hodne odvahy *1*
  • to XMAFIAS ty jsi vypotil kokotinu roku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit