Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Abou a damn time"

  • Pro mě celkem zbytečnost, protože gamepad už nedám z ruky ani když hraju jednou za rok něco na PC, ale pro někoho asi fajn možnost no.

    Hlavně pokud bude zajištěno, aby v MP byli tito lidé odděleni a bude vše OK.

  • Dobrý den,chtěl bych se zeptat jak mužu pripojit tu klavesnici a mys do xboxu aby mi to fungovalo, diky předem.

    • 0011

      Co jsem pochopil z videí na youtube tak by to zatím mělo oficiálně fungovat jenom pro fortnite a stačí zapojit klávesnici a myš do libovolného usb, stáhnout update na fortnite a hra by měla obě periferie rozpoznat

  • iSpirit

    Proč bych měl hrát na K+M? Nechápu, i když jsem měl PC, tak jsem na hry využíval jen gamepad. MS neví kudy kam.

    • Veskoslav

      Jo, hrát FPS či RTS na gamepadu je vyloženě lahůdka.

      • iSpirit

        Ono FPS se dá hrát bez limitů, jen přemýšlím, kdy vyšla nějaká dobrá FPS, která mě fakt zaujala. No nevzpomenu si. ISO RPG úplně v klidu na pohodu - hrál jsem Divinity 2, Numeneru. RTS souhlas, jenže kde máme něco jako Battle for Middle Earth? Kde máme Warcraft IV? Hmm, nikde. MS je prostě v řiti, tam udělá velkou akci v Mexiku a představí fanouškům K+M. To je stejnej fail jak Blizzcon.

      • iSpirit

        dp

  • ravux

    Ze spatne konzole se stava hodne spatne PC. 

  • Iosephus

    Tak smysl to dává, pokud bude chtít Microsoft na Xbox střelit třeba i nějaké RTS jako Age of Empires.

  • KrPa

    Jaky ma smysl hrat na konzoli s K+M?

    • Veskoslav

      To se ptáš vážně nebo jsi jenom Zjackovatěl?

    • Spíš jaký smysl má hrát na gamepadu? Kromě arkád a sportů žádný. Myš je přirozenější,rychlejší a přesnější. Jak pro hry tak obecně pro UI.

      • KrPa

        a proc si pak kupujes konzoli?

      • Couch gaming? Ne vsichni tu presnost potrebuji, a proto tu mame pro pohodli konzole a jejich gamepad. Tyhle argumenty o smyslu a nesmyslu jednotlivych ovladani nikam nevedou, kdyz po par vterinach premysleni dojde clovek k tomu, ze ne vsechno funguje vsude a priority a preference ma kazdy jinde.

        • Konzoli nemám a asi nikdy mít nebudu. I když s těma exluzivitkama mě už začínají pěkně s*át/lákat.  Přesnost je jen jeden faktor. Hrát na gauči? Jistě, ale co? RTS a FPS je na gamepadu prostě opruz. Akční RPG? Jak co. Myš je ergonomičtější. Navigace v herních menu a UI mě u konzolových portů někdy dokáže vytočit doběla i na PC s myší.

          Není to ani tolik o preferenci platformy, jako spíš žánru. U přechodu z konzole na PC má u FPS problém málokdo. U přechodu na konzole to bývá podstatně větší problém.

          Konzole jako platforma samozřejmě  funguje pro spoustu věcí. Ale ve spoustě dalších bude prostě vždycky horší než PC. Minimálně do doby, než přijdou s nějakým novým způsobem ovládání.


          • Ja ti rozumim, ale opravdu mi tu nemusis psat sloh o tom, jake mas preference ty :) Vsak o tom to je, mas tu svou klavesnici a mys, kterou ti nikdo nebere, tak jako (dejme nazorny priklad) tatinek v Americe, ktery prijde po sichte na noc domu, vyvali se na gauc pred svou 65 palcovku a s gamepadem v ruce postrili par Locustu.

    • TheSuffering

      Náhodou, kdyby to rozumným způsobem fungovalo v RDR2, hned bych letěl do obchodu pro Xbox One X.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit