Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale ocenuji link na Kickstarteřové stránky... rofl... to j nějaká česká novinka? Něco jinýho než kickstarter?
  • Tohle bude sice asi síla, ale ne pro každýho. Vypadat to bude asi zajímavě, každopádně to bude chtít asi o dost větší koule si to zahrát, větší než nějaký Volání Dutých.

    Jinak ale super, jsem rád za každou hru, co se nutně nesnaží drtit žebříčky prodejů, ale zakládá si na vlastní podstatě a příběhu. Takovejch zatim moc neni, ale přibejvaj.
  • No jo hry jakožto médium se posunují, takže je jasné, že podobných titulů bude přibývat - najde-li se pro ně publikum. Pro mě to tedy není, hry jsou pro mne odpočinek, tohle prostě hrát nechci ani náhodou, ale Greenovi mají můj obdiv. Jen doufám, že hra nebude dostávat vysoká hodnocení a ocenění hra roku z "lítosti", tak jako je tomu s Oscarem pro filmy o holokaustu.
  • walter white nebo gordon freeman? :)
  • Keby som s tou rakovinou mohol bojovať ako Heisenberg/Walter White, potom by to bola parádna zábava.
  • zdá se, že tam chybí autoheal.
  • Sr_Lobo
    Paráda... Málokomu se tahle sra*ka ve skutečnym rodinnym životě vyhnula a teď aby to ještě někdo dobrovolně hrál.
    • asi tak
  • Jack1947
    Achjo, místo aby se řešily v reálu problémy tak je budeme řešit ve hře. Ono není dibu když vědci jsou převážně s řešením na bodu mrazu v dnšní době tedy eh... pod bodem mrazu.

    Co dál co dál, boj s ebolou, infekcí žloutenkou - chřipkou , zminicí spalničkami spálou , morem... neboli Dark side of the krickstarter.
  • Cetl jsem "pateticka" a nedivil se.
  • homeles8
    Jestli tam bude možnost tomu dítěti se posmívat, že má rakovinu a vypadá hnusně tak bych to i bral. Dneska je už beztak ve hrách normální, že si můžete vybrat jakým směrem se bude příběh ubírat.
    • Nehraj si na idiota, nejde ti to.
    • homeles8
      ok, je to až moc černý a ani to neni humor *16* vtípek s autohealem je lepší
      • jindra.veliky
        ja raka mam a zasmal jsem se, na oddeleni tam vzdycky byli zombie, ktery, jsem se smal *15* *15*
        • Čeho, mozku?
          • todle mu fakt neverim, na tom oddeleni sem bohuzel byl, na karláku, každej normální člověk cítí akorát smutek a je mu tech lidí líto atd, proste neverim ze se tam nekomu smal, ani nahodou. I kdyby to byl nejvetsi id!ot.
            • aspon vim ze si nechutnej id!ot na 100%
            • jindra.veliky
              ja byl v Motole na detskym. Smal jsem se tam typanovi, co měl snad vic nez 100 kg a rano se rozbrecel, kdyz se musel jit zvazit *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit