Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak to mam zapnout *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16* pomoc mi prosím
  • Mno, hodit do jednoho pytle těžce vidlácký Izerův rádobyhumor alias převypravování anekdot ze základní školy do jednoho pytle se Svěrákem mi přijde kapku úlet. Celkem mě děsí, že tahle věc dosáhla v produkci už 6. dílu, na druhou stranu to koresponduje se spoustou věcí v téhle zemi :D
  • GlaDOS
    Pixel art jedničky se mi teda moc nelíbí. Příliš saturované barvy, pillow shading a často divná perspektiva. 3,4 a 5 ale vypadají ještě hůř. Nejstylovější mi vždy připadala dvojka.
  • Asi jako jeden z mála děkuju za recenzi. Poldu mám rád i když po grafické stránce se mi líbí asi jen jednička. Ostatní díly jsou graficky takové divné a skoro mám chuť říct amatérské. Šestka už se jedničce trochu blíží ale stejně mi tam ty barvy přídou nějak divně sladěné.
  • Poldu 1-5 jsem na sedmičkách bez problémů dohrál a stejně tak kámoš na linuxu. :) Šestku zatím bohužel nemám ale tam problém asi určitě nebude. Takže dosbox a pohoda. :)
  • Samozřejmě že by se měly upřednostňovat české hry, když jsou ve stejném jazyce jakým mluví čtenáři serveru. Navíc to podporuje rozvoj české herní scény. Jinak kolik českých her kromě Poldy znáš, že můžeš takhle generalizovat? Počkat to je Veskoslav, proč na to vůbec reaguju...
  • mělo to zůstat v čechách a dělat si srandu z čechů jako jednička, jedinej dobrej díl
  • KrPa
    No jiste, radeji recenzovat tuzemske kraviny nez AAA emericke hry, ktere stoji za prd.
  • Najdi si ženskou, ať nemáš čas na řešení takových bezvýznamných prkotin...
  • Ja opravdu zajimave, ze 90% komentaru hru odsuzuji a zbytek si zanadava na recenzanta.I kdyz recenze prisla pozde, tak tu je.Poldu nam rad od malicka, i kdyz nektere dily byly trochu mimo, zlata trojka :) Budme radi, ze studio udelalo dalsi dil, zpetne dela konverzi pro android a novy dil dali na steam.Jsem za to rad a vubec nechapu tady ty reakce.Kdyz chci koupim, kdyz ne, nenam potrebu to rikat vsem.Absurdita a naprosto divne reseni nekterych hadanek, to k tomu proste patri.Nerikam, ze je to hit, ale udelejte nejakou hru, ktera se bude libit vsem.
  • Asi offtopic, ale vážně recenzent zmiňuje Kameňák (Troška) a Jáchyme, hoď ho do stroje (Svěrák) jako alternativy? To jako fakt? Jako že oboje je komedie? A poslouchá u toho Beethovena nebo Chinaski, podle toho, co zrovna hrají?
  • Veskoslav
    A to proč? Upřednostnit hru jenom proto, že je z Čr....Blbost na entou. Nebo to tak mají začít dělat všichni? Většina z nich za nic nestojí, včetně Poldy 6, který má trapný humor, je krátký a je to nejhorší díl série.
  • prave tlacitko na ikonu a rezim kompatibility jde to nastavit od Win 95.....
  • To ne, ale jaksi bych od dalšího dílu dříve dobře promyšleného Poldy nečekal, že se u toho bude bavit Váš syn :)
  • Hrál jsi 1-4 v době,kdy to vycházelo? Pro tyhle díly je to ostuda
  • vem si prášek a přestaň to tak prožívat. Možná bys mohl mít i jiný smysl života. Tohle je vrchol nerdismu, co tu předvádíš...
  • Normálně je slovo úch*l cenzurováno, ale úchyl, s čárkou za větou není cenzurováno.
  • Zkus napsat úchyl, bez čárky a pak mudruj.
  • A ještě existuje kategorie her, co v hodnocení dostali otazník. Při jejich hraní zažiješ něco, co nedokážeš zhodnotit číslem. :D
  • moc nechapu ten hate, ze vysla pozde recenze, v tomhle pripade bych se drzel zavedeneho, ale prece...

    her jsou miliony a vsechno zrecenzovat vcas nejde, tak holt se to u nekterych mensich kousku udela az si to nekdo z redaktoru zahraje nad plan (i kdyz cesky hry by teda mohli mit prednost)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit