Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavé. Škoda jen, že skoro všechny tyhle informace byly už ve vývojářských komentářích přímo ve hře!
  • montatatana
    spaaaaaaaaaaaaaaaaace!
    • kostejnesmrtelny
      I know you are, mate. Yep. We're both in space.

      OMG!
      Steam -> Library -> RMB @ Portal 2 -> Install game
      • ..in space..
  • Mě hlavně zajímá, kdy vydají ten userfriendly editor. Slibovali to začátkem letošního roku.
  • i rak to bola jednoducha blbost nechapem preco to je tak ospevovane vsak to ani pribeh nemalo
    • tatar, nebo maďar, je to jedno.
      PS: Víte jak vzniknul slovák? Maďar op.rca.l opici a kopnul přes řeku :-D :-D
      • Si ubohy cur.ak, nic viac...
        • Buď rád že si přeletěl celou řeku a nemusel se namočit.
          • Faktom zostava, ze kazdy jeden Madar a Slovak je inteligentnejsi ako ty... Pitchovat na narodnosti na hernom webe - to chce naozaj prvotriednu spodinu.
            Gratulujem!
          • A presne takyto chudaci ako ty, robia blbe meno normalnym a slusnym Cechom a Moravakom. Som rad, ze vacsinou stretavam len tych...
            Skoda, ze tvoju matku nenapadlo hodit ta niekam cez rieku...
            • Škoda, že maďar tu rieku přehodil...
      • heretic
        Ak by to bolo vtipne, mozno by som sa aj zasmial.
        • kostejnesmrtelny
          Je to vtipné. Ale nedivím se, že tobě to tak nepřijde. *3*
          • heretic
            Ak by som sa proti tomu vtipu neohradil, tak by som sa mozno nanajvys usmial, takze mi to nepride vtipne aj tak. Nevadi mi nacionalny humor, ale ten "vtip" ani nie je mysleny. aby niekoho rozosmial ale len aby posobil hanlivo a aby vyobrazil Slovakov ako "krizencov opice a Madara?"
    • Maďar no...
      • skôr troll,čo by tu maďar robil :)
    • co taky čekat od primitivního dementa...?
  • Koho to zaujíma... chceme HL3!!! (smerované pre Valve, nie games.cz)
  • tiez sa mi koniec portalu velmi pacil hlavne ten mesiac bol vtipny a zaverecne outro ma tiez rozosmialo
  • GlaDOS
    Doporučuji si na Steamu koupit interaktivní knížku Portal 2 - The Final Hours. Je tam shrnut celý vývoj hry, zajímavosti, koncepty,... Hodně dobré čtení.
    • No já si tu knížku koupil, ale videa nebo nějaký ty interaktivní obrázky, které tam jsou (nebo něco takového) mi vůbec nejdou přehrávat :( Nevim čim to je a štve mě to. Je to škoda. Chystám se k reinstalu systému, až mi přijde novej disk, tak to snad potom půjde :)
      • Je to mimo téma, ale mohlo by ti to pomoct. Osobně mám čistej system, win media player + bezinstalacni Media Player Classic + jeden balík kodeku z 'shark007.net/' a spustim vsechno.
    • Přesně tak, navíc v té knížce všechny tyhle informace jsou, takže mi není úplně jasné, proč se v článku píše o GDC konferenci...
  • Portal 2 bez portalu... Jasne...
  • Měsíc se píše v tomto případě s velkým M. ;-)
  • Myslim si ze Portal 2 dopadol velmi dobre. Tie dalsie sfery mozu este vyuzit v multiplayer :).. Ked sme pri veciach ake boli prezentovane a neboli. Napriklad pamatate si na ten "vysavac", ktory ukazovali pri gamplay portal 2?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit