Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Portal2 urcite kvalita, ale level Super8 je ze zverejneneho videa nuda jak cyp.. Asi Valvaci dostali hodne zaplaceno, aby neco takove vypustili. Spielberg jeste toci filmy? Uz by toho mel nechat.. Co sem videl v ukazce na tento film nejak nechapu o co tam de, ale mam pocit, ze se snazi udelat dalsiho ET mimozemstana (hlavni hrdinove decka ve veku max 15 let, uprk na kolech me taky silne neco pripomina). Fuj
    • xMort
      Ten film netočí Spielberg (jsou tam jen jeho peníze a možná nějaký dohled), ale J.J.Abrams a pointa filmu je právě přiblížit se a udělat poctu starým Spielbergovým filmům a "dětským" filmů oné éry. A nepřijde mi to jako blbost, naopak jsem z toho nadšený, jak se jim to podle prvních záběrů povedlo. Co se týče toho, že nevíš o co jde, tak tak to má být. Dnešní trailery vyzradí o filmu skoro všechno dopředu a člověk už nemá být čím překvapen. S tím se právě snaží Abrams bojovat skoro každým svým filmem, za což mu patří dík.
      • Dlaha
        Vzpomínám si na trailer k Rudé Sonje, kterej prozradil uplně všechno ve filmu :D To jen takový offtopic :) Spielberga mám docela rád, i když zrovna ET se mi nikdy nelíbil, ale myslím, že tohle by mohl být zajímavý film, Cloverfield od Abramse se mi zamlouval.
  • Dlaha
    Když už Valve jednou za čas něco vydá, tak je to pecka :)
    • No, podle ohlasů co sem četl na metacritics, tak tam převažují negativní ohlasy a celkové skóre 4.7 sem nečekal ani v tom nejhorším snu. Tohle nekupuju.. i když sem fakt chtěl *9*
      • Swato
        Netusim skade sa Ti vzalo tolko minusov. Momentalne na Metacritics uz 6.2, ale velke mnozstvo negativnych hodnoteni je tam stale. Aj ked nerozumiem, co od toho ludia ocakavali, ze tomu hufne davaju "0"...
        • Dlaha
          Tak nějak, já to teď hraju a náramně si to užívám, takhle dobře vykreslený postavy jsem snad ve hře ještě neviděl. Dokonale mě to vtáhlo do příběhu a je to snad první hra, kde mi přijde tak nějak přirozený, že hlavní hrdina (hrdinka) nemluví. Čekám co bude za každým rohem a pořád to graduje... Já teda čekal skvělou hru, dostal jsem úžasnou hru a nevím, co za lidi na Metacritics chodí.
      • a pak ses probudil....
  • jo na Super8 se moc tesim :) pekne udelane toto video
  • I love Valve :D
  • skaven123
    rovnako zvlastne ako trailer na film super8, nic hovoriace

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit