Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drom
    on je portal ve sve podstate strasne jednoduse nadesignovana hra. Se nedivim, ze to ma samy 10ky, kdyz hra nema zadny AI, je to tunel jak prase, samy script a nulova interakce. Jen malo veci se jim muze pokazit.

    Jinak jako hra to funguje suprove, ale nesrovnaval bych to s hrama, kde ma clovek vic moznosti, jak danou situaci resit.
  • je zajimavej ten rozdil ps3 a xbox verze...

    http://www.play-mag.co.uk/screenshot-comparison-2/portal-2-ps3-vs-xbox-360-screenshot-gallery/

    ze by valve opravdu davalo ted prednost ps3? nebo se konecne naucili vyuzivat sily ps3?
    • Zrovna u téhle hry jsou ty nicotné rozdíly opravdu úplně buřt...
    • no vzhledem k tomu ze spusteji steamstore na ps3 bych hadal ze "c" je spravne.
    • Black_Hand
      ten upscaling na x360 vypada fakt katastrofalne. a to je jenom jedna z veci...
      • Drom
        to jo, a to je ten screenshot jeste malinkaty
    • Drom
      no na mem PC to vypada lip nez na obou konzolich. Na herni platforme nesetrim :)
      • no tady to teda o moc lepe nevypada, ale je pravda ze pc das vice pixelu

        http://www.gamesaktuell.de/Portal-2-PC-213930/News-eng/Portal-2-Visual-comparison-between-PC-Xbox-360-and-PS3-821030/galerie/1512122/#?a_id=821030&g_id=-1&i_id=1512121
  • Tak taky dohráno. Portal 2 přišel a do závěrečné animačky nepustil. Skvělé dialogy, super dabing (chvílema mi připadalo, že sleduju nějaký vypečený díl TopGearu - po dabingové stránce). 7 a půl hodiny skvělé zábavy. Škoda, že obtížnost je spíše "medium", ale aspoň si to zahrají všichni. Třeba časem komunita překvapí. Za sebe jen doporučuju.

    P.S. Berte v potaz, že těch cca 7 hodin hraní je sólo kampaň. Coop bude podle mě podobná délka a ještě větší zábava.
    • Tak umna tych 7 a pol hodin prekroci aspon 10 hodin. Ja si hru vychutnavam ako to len ide.. Pozeram sa vsade kde sa da ist, obdivujem kazdy kut :D::D...

      A samozrejme. Uz portal 1 a hracke mody su este lepsie ako portal. Na Portal 2 ked zacnu robit mody to bude ina kava.
      Toto je vyhoda hier od Valve, lebo vela modov sa nato vyraba. Nemaju narocni editor a aj ked je povodna hra kratka tie mody to predlhsia o nikolko 10tok hodin viac :).
  • kostejnesmrtelny
    Je to delší a je to těžší, což je daný těma novejma vlastnostma (povrchy, hard-light mosty, funnely atd.). Včera jsem začal hrát někdy v sedm ráno a v devět večer jsem skončil s tím, že jsem si mezi tím dal nějaký ty pauzy. Čistýho času 8-9 hodin s asi třema parádníma zákysama :)
  • No já jen doufám že bude o dost delší než jednička, jedničku jsem měl dohranou za hodinu a půl a pak už jen vychytával rekordy na čas a porty.
  • Chell je stvořitel Glados.
    • kostejnesmrtelny
      Toto není spoiler, protože slovy GlaDOS: previous announcement is an outright fabrication *5*
  • jestli to koupim, tak si pockam na demo a velkou slevu.. kazdopadne jednicka me tolik nechytla abych dal 34€ a je hratelne temer stejna takze kdo chce vyzkouset at zkusi tu. :) play well
  • Marquis
    Právě jsem to dohrál (sp) a je to rozhodně skvělá hra - o nic horší než jednička.

    Ti idioti, kteří tomu dávají na metacritics 0 apod, jsou z nějakého důvodu nasraní na:
    1) Délku hry -> 6,5-10hod (já to dohrál za 7)
    - upřímně, kdo sakra čekal víc? Slibovali, že to bude dvakrát delší, než jednička... já jedničku dohrál za 2hod... kde je problém?

    2) Drahému DLC = skiny, kloboučky a různé jiné zbytečnosti pro mp, které mají jen estetický charakter
    - když to nechcete, tak si to nekupujte...:/ Hráči, kteří si to koupí nejsou nijak zvýhodněni... Uznávám, ceny jsou přemrštěné, ale nijak to neovlivňuje hru samotnou.

    Já osobně doporučuju si Portal 2 zahrát... za těch 34EUR, které jsem za něj dal, mi rozhodně stál...
    • 0 tomu dávajú teplé deti, ktoré nemajú čo robiť. To nie je žiadna novinka.
  • jako hodnocení DA 2 4.3 je fakt naprosto ujeté, to je jen protože že určitá minorita má mindrák z toho že se tam pár vecí změnilo (vyhodily jen pár zbytečností), a tak si založí 5 emailu a naseká tomu 0 aby to stáhli, proste hodnocení od fanousku neni objektivni, protoze nikdo a nic je objektivni byt nenutí, a stěžovat si že DA2 má blbej příběh je fakt ubohé (mě třeba už i v origins sr*lo to cliché, že přijdeš, zabiješ draka, zachráníš království a dostaneš princeznu za ženu), Jako ano u DA2 je videt ze vyvoj netrval 6 let, a par veci (vcetne hnusné grafiky) je odfláknuto a proto se ztotožnuji s hodnocením 8/10 na games, o portalu 2 nevím, nehrál sem
    ps: vím že to není topic o DA2, ale doufam že sem na tom vysvětlil, co si myslím o fan-recenzích na metacriticu.... *5*
    • Zayl
      Mohls prostě napsat že ti čtenářské recenze nevyhovují a ušetřit tu zeď. Ano to PS jsem četl, nic to na tom nemění.

      8/10 *7* ...
  • Bliss
    Počkejte až vyjde L.A.Noire. *1*
    • la noire = důvod abych si koupil xbox

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit