Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ten Chris si není vůbec podobný když pominu fakt že na konci je postava která se představí jako Redfield
  • TheGGG
    RE7 byl totální fail co neměl se sérii RE nic společného. Monstra, lore, postavy, atmoška, stylizace, toto není resident evil ale nějaký redneck horor. Hrál jsem RE 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, revelations 1 a 2 + nějaké ty né tak dobré TPS odbočky, i když racoon city mělo docela dobrej ten hlavní tým. Všechny tyto výše zmíněné residenty, měli ten samí feeling, ale z RE7 jsem to vůbec necítil. Fakt hodně velký trapas
    • Jack1947
      Tak to byl trochu jiný pokus ale určitě ne špatná hra. Podle mě se celkem povedlo a příběhové DLC potěší.
    • Je evidentní, že jste hru nehrál, když tam nevidíte tu návaznost na RE. Naopak to začne krásně pasovat do RE světa, když hru procházíte. Velmi povedená hra.
      • TheGGG
        to že tam nacpou nějaké sbírání předmětu (pro mě nejnudnější část RE her obecně) nepovažuji návrat ke kořenům. Párkrát tam plácnout slovo umbrela a dají tam chrise co nevypadá jako chris a to je fail. Kompletně zruinovali to cool, akčně hororovou a japonsky bizzardní atmošku RE série a místo toho se to pokusily zamerikanizovat, aby prodali co nejvíc kopijí gaijinům...
        • Skopová hlava
  • na zlatú edíciu som zase čakal ja!
  • BoB.2
    Malá holčička s dlouhýma černýma vlasama jak originální.
    • No Man's Sky bylo originální až běda a všichni víme, jaký byl výsledek. Dejte mi radši řemeslně zvládnuté klišé než originální brak, říkám já.
  • Konečně, čekám na to od ledna!! Příběh Chrise to bude pecka, čekám tentokrát akční a vyřízení účtů s Lucasem. Příběh Zoe, to je třešnicka na dortu, ktterou jsem ani nečekal!! Bravo Capcom!!
    • Yeeeah I know right *14* *14* ... tpč

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit