Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co je overwatch: http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a0pyVEd_700b_v2.jpg
  • hele, narozdíl od předchozí dílu vám tam umřeli lidi, jste spokojený?
  • Moje AMVčko na Dragons ( Nenutím nikoho koukat ;) ) : https://www.youtube.com/watch?v=NAepUZU7dCk ..
    Hero "zmrvím záhy " *1*
  • Jak všichni víte, vyjadřuju se tady ke každému filmečku Overwatch a jsem jeho velký fanda. Ale musím říct, že tohle je nejhorší filmeček ze všech...

    Nevím, jestli se mi to jen zdá, ale přijde mi, že Blizz někdy v půlce změnil art directora. Stačí se koukat na oči postav. Zde ve videu a u Hansa, je to jasně patrná změna vůči ostatním. To jak postavy vypadali dříve se mi líbilo více.

    Nějak mi začíná vadit příklon k mladšímu publiku a zbytečný slapstick humor. Hlavně když třískne s tím týpkem do zdi, jak mu u toho groteskně ohnutý obličej... Hlavně úplně první filmeček, v tom muzeu, měl podle mě dokonalou atmosféru a feeling, byl takový víc vážný, ale né moc, ideální poměr. Zde v sobě cítím takovou, že je to trochu trapné.

    Chápu, že tahle hra se snaží zachytit všechny národy a kultury světa, ale opět ta nucená "cizí" angličtina, nevím jestli to má být italsky nebo španělsky, možná mě někdo v tomhle opraví. Kdyby to bylo v "orginále" vyznělo by to o dost lépe. Chápu, bylo by to pak nestravitelné pro US publikum, ale opět by to dodalo co má a zároveň víc. Jen stím, že amíci by museli jednou číst titulky...
  • Jack1947
    Nejnudnější hrdina z celé hry klasickej voják kterého sem hrál jen minimálně.
    • >klasickej voják
      >Soldier 76
  • Kinet1c
    Popravde tieto filmiky mam ovela radsej ako samotnu hru. Mohla by vzniknut nejaka rozrpavocka na baze hry, mohla by byt celkom dobra.
    Ale aj takto je to super.
  • videa jsou to krásná, ale vyloženě tam bije do očí, že nikdo neumírá. na jednu stranu jsou tam hlášky typu "DIE DIE DIE!", ale pak je video s vyloženě dětskou animací a nenásilným násilím. už u hanza s genjim jsem si toho všiml, ale teď to bylo viditelné až moc
    • OneLineMan
      Ty brďo, teď si na to kápnul, už vidím ty titulky novin: "Mentálně retardovaný návštěvník Games.cz zasahuje tam kde amatéři EULA a PEGI selhali.".
    • to uz jste tak z magoreny ze pokud se ve hre neumira a lidi to netrha na kusy tak to je spatne ?nemate toho umirani v realu dostatek? potrebujete aby to bylo znazorneno i ve filmecku overwatche ?
      pokud hledate brutalni nasili ve hre jiste ho v nejake hre najdete a vas chtic po krvy bude utesen.
      • Je videt, ze si absolutne nepochopil co tim chtel autor rict. Odeber se prosim na novinky.cz za dalsimi bojovniky za prava.
        • ja to pochopil ale tebe nechapu .jdi se radeji vyvetrat je tam krasne.
          • lore hry je relativně drsné a protagonisti jsou mnohdy velmi krutí (widowmaker, reaper). u hanza jsem to bral, ten je relativně hodný a jde meditovat, takže není třeba zabíjet.ale tady je banda pankáčů a jde proti nim týpek drsňák, který zanevřel na nějaké dobro a střílí samopalem, přičemž používá speciální zaměřovací technologii, takže se určitě trefil, pokud předpokládám, že střílí ostrými. jeden z pankáčů doslova vyletí do vzduchu po výbuchu. přesto se na konci videa všichni zvednou a vklidu si odejdou. nepotřebuju ve hrách násilí, ale prezentovat některé aspekty hry jako vyloženě násilné, a pak to zaobalit do dětského absolutně nenásilného kabátku, mi prostě nesedí. pro koho je ta hra dělána? protože ta videa jsou opravdu na úrovni hledá se nemo, kdežto lore je velmi dospělé
            • genocida robotů, celosvětový chaos, atentáty, nepokoje... svým způsobem je to docela cyberpunk. pokud si odpustíš ten dětský feeling
            • Kozy
              Co je na lore Overwatch dospělého?
          • Ne to si opravdu nepochopil. A pokud si nepochopil ani to co jsem napsal ja, tak to uz je vazne smutne. Vysvetlovat ti to nebudu, procvic si slepici mozecek.
  • jedna se o posledni filmecek do release, po nem jich jeste bude nekolik nasledovat, coz je logicke, protoze jeste spousta charakteru chybi
  • to bude megahit..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit