Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no pu tomdle updatu je to opravdu dost stabilni a hejbe se to znatelne sviznejc... takze OK
  • Tak jsem to stáhl znova a jako vždy vidím: "The game about crashing has crashed. Oh the irony. Please report bugs....

    Moje peníze maji, zahrál jsem si nějakou pre alpha verzi bez textur, tak to bylo asi hádám ono, trochu drahé na můj vkus.
    • Mně teda hra nepadá skoro vůbec. Jde ti vůbec spustit? Hra vyžaduje, abys měl v kompu určitý update Windows (který by se většině lidem měl stáhnout automaticky, pokud nemají zablokované updaty Windows) *9*
      • Nejde spustit. Dal jsem nejnovější .Net framework a nic, pořád ta samá hláška.
      • *bez smajlíka, ten je překlep
    • Dej si do pořádku komp ;-)
      • tak dík, ohromně si mi pomohl.
  • Je ta grafika fakt tak hnusna i v realu?
    • Jack1947
      No není to žádná nextgen grafika tak to spíš potěší, ty co hráli původní Carmáč.
    • Není...
  • Imbecilnější trailer jsem ještě neviděl...
  • Jack1947
    Co to zooptimilizovat? nebo to se dodělá (aha ale ono to brzy výjde) pozdějc... např patchy. *7*
    • Urcite uz nieco robili, pretoze som si dal max detaily a slape to. Ak budem mat cas a sa s nimi aj pohram, tak to pojde naprosto bezproblemov. Aj tie nepodarene nahravacie casy su o polku lepsie, pritom icj konkretne nespominali.
      • Jack1947
        OK *3* Doufám že tam budou už vybuchující benzínky...
    • ZOOptimalizovat? Asi tě zklamu, ale taková mapa byla jen v Carma2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit