Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Paráda. Díky tomu jsem dostal znova chuť pokračovat ve W2. Jen škoda, že v Director's Cut nejsou savy z předešlé verze. 50h postupu se mi fakt znova dělat nechce.
    Tentokrát je na FIGu podpořím.
  • Jakou to souvislost s w2? Tam se stali důležité věci. Časově to je jak?

    Chápu to tak, že ty rangerove mají po USA několik základem které o sobě nevědí?
    • co amerika post apo. ale predstav si take Sword coast(forgotten realms), tam sa deju veci(bohovia chodia po zemi, ich splodenci, plno arcimagov a pod), a nikto o nikom nevie
      :)
      • ...ctete vubec ty clanky? Skupina rageru je vyslana do oblasti, kde jeste rangeri nepusobi...prezije jen jeden = vy...mate za ukol v podstate tam tu zakladnu rangeru zalozit.
  • Slyšel někdo o nějakém figu? KS je snad na tohle lepší.
    • JamesFaith
      KS už je dneska těžce přecpaný vším možným, a pokud se tam člověk nedostane přes odkaz, tak v tom těžko něco najde. Fig by měl být menší, specializovaný jen na hry a poskytující i nějaké služby vývojářům.
      • josephd
        Mno hlavně CEO Figu je Brian Fargo, který je zároveň šéfem inXile Entertainment ;)
  • No, ja myslim ze treba v pripade original sin zamereni na kooperaci docela kazi hru pro jednoho hrace.
    jenze dneska kazdej mamlas musi hrat s kamarady, aby nahodou nevypadal jako nejakej tard co je zalezlej doma a s nikym se nebavi takze se multak a coop cpe uplne vsude. Ono je strasne bezva pak rikat ..to je fajn hra to ja hraju s prateli..nekde na socialni siti, clovek hned pak vypada lip a jako ze se nestrani a ma spoustu pratel, holky jen cumej. Pritom ve hrach jako WoW nebo Black Desert pobiha lidi co se chteji druzit tri zadele..
    • KrPa
      V cem je problem? Ze si postavy po nejakem dulezitel rozhovoru prohodi par vet (2 kliky na text) a za odmenu dostanou bonusovy staty? Tohle se stejne deje jen tak 1 za hodinu. Navic to jde i ignorovat.
    • A co takovy guild wars 2? taky katastrofa. Příběhový mise jsem hrál všechny sám, ale dalo to občas opravdu zabrat a zábava to opravdu nebyla. Samozřejmě můžete hrát s přáteli. To sem zkusil, ale spadlo to a znovu se nepřipojil.
    • Když hraješ WoW nebo Black Desert, tak to se nepočítá, protože tam pobíhají statisíce screamujících dětí a tím žádné body nenaženeš.

      Ale když hraješ mulťáček typu Divinity, tak ukazuješ, že máš partičku fakt dobrejch kamarádů, se kterejma si najdete čas zahrát si mulťáček (a možná i trošku zahulit, případně jít do klubu na nějakou indie band) a to má u hipsterů mnohem vyšší hodnotu.

      Takže proto už se moc nedělají pořádný multiplayer hry typu WoW, ale spíš tyhle polo-nedodělky, mulťák i single, ani nahá ani oblečená, win win, všichni vyhráli, jenom se to hůř hraje a je to menší zábava, ale o zábavu nejde, ne?
  • Lukyz
    Po jejich včerejším oznámení jsem opět nahodil W2, tak jsme zvědavej, co vlastně přinesl ten Directors Cut update. Jinak mi to přišlo jako skvělá hra i po vydání, jen trochu nevyvážená, což ale zase mohl způsobit spíš můj nedostatek skillu *1*
    • Zrovna včera jsem W2 dohrál a v jedné lokaci jsem nalezl IBM kde bylo napsáno: "Zahájeny práce na Wasteland 3. Tvé srdce zaplesalo nadšením." *5* *5* *5*

      Povedené ;)

      Jinak W2 super hra. Občas mi přišel divný systém na skilly. Jako že prostě nemáš skill 10 tak neotevřeš v pozdějších fízích hry ani krabičku cigaret obalenou celofánem. Doufám, že tohle trošku poladí.

      Rozhodně se na W3 těším
      • To mluvis o ty "sqely" hre, kde hodinu dobejvas nejakou kotu, abys tam pak z vypacenyho trezoru dostal jednu starou fusekli? O tom veledile, kde si zcela spolehlve tvoje postava postrili vlastni kolegy stojici kdekoli jinde, nez na 6 hodinach, ale vystrelit na pole primo proti sobe nezvladne?
    • Přinesl toho dost. Doporučuji.

      Zde by se řada her mohla učit. Nelineární questy které lze různě ovlivnit. Dokonalý. Sranda byl konec kde říkali jak kdo dopadl.
      • deathfish
        Super, chtěl jsem ten Director's Cut vyzkoušet, díky za info a doporučení, že to fakt stojí za to *4*
        • Zejména to vyřešilo Bugy, o něco lepší grafika a přidá to pár věcí do herního systému.

          Hra byla prvně dos chybová... A protože tam je hodně cest a možnosti jak to hrát tak dc je supr příležitost. Navíc na to je čeština
  • deathfish
    Těším! *4*
  • doufam ze nabidne novy vsechno protoze dvojka byla hrozna nuda.
  • sází to jako Baťa cvičky ty iso RPG. Je pravda, že jsou to hodně levné hry. Nemusí řešit fyziku, animace a další věci, takže se to asi vyplatí...
    • navíc jim to zaplatí komunita na Figu, což je taky nechutné, když už jim zaplatili druhý díl. Bože to je dob a *7*
    • tak, funkcnu fyziku som napsledy videl mozno v half life 2, tj ani v 3D si v tom velmi hlavu nelamu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit