Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škoda že nebude singl. Mohla by to bejt parádní akce. podobný prostředí ve hrách miluju.
  • Mad Max, paráda. Jen bych ocenil, kdyby v takové apokalypse bylo opravdu poskrovnu nábojů a více se hledělo i na meele souboje
  • RAvaGEd ;) *9*
  • Vypadá to zajímavě, ale bojím se jediné věci. A to té, že to skončí jako nezávislá hra Nuclear Dawn, kde je pár poloprázdných serverů... *3*
  • Hm, takže nejdůležitější starost v postapokalyptickém světě je ukrást si vlajku.
  • Ale hra vypadá hratelně, to je v dnešní době co říct, ta vulgární gesta v průběhu hry jsou trochu inovativní.
    • Myslím, že už jsem podobná gesta někde viděl, navíc je to asi tak to poslední, čeho bych si na hře cenil.
      • Ano, myslel jsem to samozřejmě sarkasticky.
  • Zase ta reklama ve videu, řekněte už konečně někdo Poláčkovi, ať je tak ochotný a posune ji aspoň o 20 px nahoru, nedá se přepnout na celou obrazovku.
    • musíš kliknout úplně doprava a jde to *3*
    • nainstaluj si filtr, není to adminova chyba, jenom vaše, že neumíte hledat
      • Mám snad dvacet addonů v prohlížeči na blokování reklam všeho typu, ale tady na games.cz se ji prostě ne a ne zbavit.
        • AdBlock a reklamu jsem neviděl sto let... jo sorry, na seznamu u videií mi to jednou tejdně nějakou reklamu přehraje ale adblock jí hned blokne a už tam nikdy není
  • KIMCID
    proč jen vidim Rage
    • Vidět to v tom můžeš, otázkou je, jestli to vadí... mě tedy určitě ně :)
    • A nebude to tim z ceho obe hry nejspis vychazi tzn. nevidis spis Mad Maxe?
    • Amylee.Anderson
      Protože si přehlédl "va" a "d".
    • A myslíš, že na herním portálu ti s tím pomůžou?
    • chce to bríle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit