Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tam vidim tu ladu a uz na to koukam radsi s odstupem :-D
  • FT s JA2 a UFO patri mezi me nejoblibenejsi takticke hry. Mel jsem ho radsi nez F1 a F2. Jestli tahle hra dosahne alespon kvalit originalu, to se teprve uvidi. Wasteland 2 i remake XCOM selhaly, takze nemam zas az tak velke ocekavani.
  • Uz se to tu resilo minule. Proste srovnavani F1+2 a Tactics je uplne mimo misu. Tactics ocenili zejmena ti, co si zahraji radi i JA, protoze maji radi TAKTIKU. F1+2 ocenili vic hraci, kteri preferuji rpg. Ja osobne jsem si uzil vsechny 3 dily. K Tactics se uz vracim casteji, jelikoz si s tim proste muzu vic vyhrat.
  • Clovek sem jednou za cas prijde a furt to tu spamuje nakej slovak... jako migranti facebook
  • Lukyz
    Aha, takže ze článku vyplývá, že autoři mají spoustu nápadů, jeden artwork a pokud seženou peníze tak z toho možná udělají hru *1*
    • Tak to obvykle bývá... Na začátku máš nápady, artwork a něco, co můžeš ukázat vydavateli. Pak hledáš vydavatele a investora a pak teprve děláš hru. To, že někdo udělá hru, a až pak hledá vydavatele a rozjíždí mediální kampaň, je dost výjimečný případ a u větších projektů je to nerealizovatelné. Navíc to není moc chytré - s marketingem je potřeba začít co nejdřív.
  • Fallout Tactics byla skvělá hra a narozdíl od prvních dvou dílů jsem ho dohrál několikrát, navíc měl parádní multiplayer u kterého jsem strávil spoustu času... Doufám že jim to vyjde...
  • uvidíme
    • radši bych uviděl tvoji smrt
  • TheGGG
    zase hra na které je nejlepší úvodní art
  • Žeby konečne hra, na ktorú som tak dlho po niekoľkonásobnom prejdení druhého falloutu čakal? Škoda, že aj strýček gogoľ nemá viacej informácií o tejto hre :(
    • Tactics neni fallout a ac to neni mozna vylozene spatna hra, vuci obema falloutum to byl poradnej propadak. Predevsim proto, ze to bylo proste jen pifani porad dokola, bez jakyhokoli pribehu.
      • FT je vic Fallout nez ten preskinovany Oblivion s pistolema, F3.
        • to je síce pravda, ale FT v žiadnom prípade nedosahuje kvalít F1 alebo F2...
          • Mluv prosím sám za sebe. První dva fallouty byly zdlouhavé rpg na tahy. Fallout Tactics byla daleko dynamičtější, taktická, řezničina která v určitých ohledech daleko přesahovala zábavnost prvních dvou dílů.
            Btw: na prvních dvou falloutech jsem vyrůstal a oba jsem je dohrál, takže mi to nemusíš zkoušet rozmluvit...
            • del0
              bobo: Srovnáváš RPG a tahovou strategii, takže si trochu mimo, bez ohledu na to, co Tebe bavilo víc. Faktem je, že první dva Fallouty jsou lepší RPG (což měl asi Lunk na mysli), o tom není pochyb. Že má FT dynamičtějí a pro Tebe zábavnější combat je irelevantní.
            • Tak ten bol dobrý, daj ďalší.
            • Sorry ale metacritic pro mě fakt není známka kvality...
            • Musím ťa sklamať, v tomto prípade nehovorím za seba, nech sa páči kukni si priemerné hodnotenia metacritic F1 a F2 a porovnaj ich s FT.
              To či zábavnosť FT presahovala kvalít prvých dvoch dielov, to je len tvoj názor, ktorý mi je absolútne volný.
      • nesuhlasim.. na svoju dobu bol tactics celkom podarena hra.. to ze komunita od toho cakala proste dalsi fallout na veci absolutne nic nemeni..
        ako spin-off to bolo celkom fajn spestrenie, to ze v mnohych veciach siel proti lore uz je ina vec
      • súhlasím, ani mne sa fallout tactics nelúbilo...môže za to hlavne takmer absentujúci pútavý príbeh...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit