Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proto jsem v ac brotherhood hral jen pribehove mise vedlejsi ne. rychlejs se dozvim jak to dopadne.
    uz me nebavi cekat kazdy rok jak to dopadne a asasin hraju uz skoro jen pribehu
    • In the last episode of assasins creed:

      http://www.youtube.com/watch?v=HiYgmezcNMI
    • Vidis ... z nejakeho duvodu jsou ty vedlejsi mise to co mne na AC hrach bavi ze vseho nejvic. A pobihani po meste je taky vyborna sranda. Ale na pokracovani hlavni storyline se tesim take.
  • Assassin's Creed je už skoro jako COD.
    Každý rok nový díl, engine stejný, jen příběhově a hratelně trochu jiný.
    To už máme Assassin's Creed 1, Assassin's Creed 2, Assassin's Creed: Brotherhood, Assassin’s Creed: Revelations, teď další Assassin's Creed. *7*
    • Trol.diskuzni
      To víš, Asasínovo Krédo a Masový Efekt, to jsou modly dneška... Hluboké příběhy pro hluboké lidi. *5*
      • A co teprve genialni Bioshock ktery nam zabavnou formou pocitacove hry ukazuje ze kdo s cim zachazi s tim take schazi!
      • Hairy_Ass
        Jak vypadá takový "hluboký" člověk?
        • na jeho dno nedosahnes ani 5-ti metrovou tyci. To jsi nevedel? *2*
          • Hairy_Ass
            Takže hodně vysoký polykač tyčí? *1*
  • Trol.diskuzni
    Kdy že jsem to prorokoval patnácté pokračování série Assasin's Creed s Chuckem Norrisem, současným následovníkem linie asasínů, v hlavní roli? To je mi ale náhodička, neuplyne ani pár dní... *5*

    To vypadá, že v případě herního průmyslu není zas tak obtížné se Nostradámem stát... *3*
    • AkA_AnarKy
      Fix... jestli si udržej stejnou kvalitu tak ať klidně dělaj každej rok novej díl a ať se klidně dostanou na to patnáctý pokračování
    • Hlavne by bylo nejlepsi, aby zadna pokracovani nevychazela, nebo nejlepe tak 10 let po prvni hre (to aby si na puvodni hru nahodou nekdo nevzpomnel). A vsechno zaridi nova originalni tvorba, ze ano :)
  • Amylee.Anderson
    Nevim, proč všem vadí, že vychází hodně často AC. Neni to stejný jako s CoD - u toho vymyslej nějakou trapnou kampaň a co nejhustější MP a hotovo. Kdežto v AC je silný příběh a oni asi chtěj lidem prozradit co nejvíc z toho příběhu. Já se těšim na jakýkoliv nový díl AC, protože se mi ten příběh strašně líbí. Sice mohli dát třeba AC 2, Btoherhood a Revelations dohromady, ale... Co z toho nevytřískta peníze, žejo :)
    • Hairy_Ass
      I když s tebou souhlasím, tak je tvoje obhajoba poměrně chatrná - pro spoustu lidí má CoD taky solidní příběh a MP taky není hnusný, naopak pro hodně lidí není příběh AC taky žádný zázrak a hra se taky od prvního dílu moc nezměnila.... *3*
      • Amylee.Anderson
        Subjektivní názor no....
    • Souhlasim. Co se tyce AC2, AC:B a AC:R ... dohromady by to bylo fajn. Ale myslim, ze by to asi nebylo mozne kvuli omezeni prenosnych medii. Ted z hlavy nevim velikost ale myslim, ze nacpat vsechny tri hry bys musel na minimalne dvoustranne multi-layer Blu-Ray. A DVD na xBoxu a PC by asi take mely docela problem. Ja to beru tak ze AC:B a AC:R jsou samostatne spustitelne datadisky, jako treba vysly k Puvodnimu W40k: Dawn of War.
      • Amylee.Anderson
        To máš pravdu. Tyjo, ale bylo by docela epický, sledovat celej Eziův život v jedný hře :)
        • Porad si myslim, ze tak pul roku, 9 mesicu po vydani AC:R Ubi vyda kompletni balik vsech tri her (ACII, AC:B, AC:R) vcetne vsech DLC jako specialni edici. A pokud ne tak pockaji na ACIII a soupnou to vsechno dohromady ... ohlasili totiz, ze Desmond bude ustredni postavou uz jenom pristi hry ...
  • zeLOL
    v ubisofte mi robia radost
  • trolo
    Je sice pravda ze AC2 bolo super (brotherhood neviem nehral som) ale uz zacinam mat obavy ze sa z toho stane dalsi cod... kvalita bude upadat len aby kazdy rok bolo nove AC...
    • tak si Brotherhood zahraj a uvidíš, že kvalita neklesá, ale drží se.
      Na to, že se vlastně jedná jen o "datadisk" a ne o hru s názvem AC3, tak i délka hry není nijak krátká a v Brotherhood přivyl třeba i ten MP.
    • Taky se toho bojim ... ale na druhou stranu, UBI Montreal ma velky tym, a podle dostupnych utrzkovitych zprav se pravdepodobne na hre uz alespon pul roku usilovne pracuje. Takze to bude pravdepodobne zase 1.5-2 roky na vyvoj. To by podle meho melo byt dostatecne ...
  • Už těĎ se těším jak na trojku tak na 4ku :D:D
  • Novej AC? Jezismankote to je ale prekvapeni...
    • XXDarthVaderXX
      Dobře ty! *4* máš plus
    • Dalo se to cekat, vzhledem k jejich zamereni na rok 2012. Jak uz jsem psal v bleskovkach, jen doufam ze zase tu hru posunou o kousek dal. Neni nunte vse odzakladu zmenit, ale par drobnych vylepseni, nejaka nova mechanika, a zajimave prostredi. To by mi stacilo.
    • Inquisitor
      No jo kdo by to byl řekl že ? Asi jim heslo v nejlepším se má skončit taky nic neříká :)
  • Osobně by mi stačilo, kdyby SR 4 byla jedna velká parodie na zavedené herních značky. Misi, jejíž cílem by bylo odpravit některou z hlavních postav Modern Warfare nějakým obzvlášť vypečeným způsobem, bych si skutečně vychutnal...
  • čtyřka ještě úchylnější? No, jestli tím nemyslí nějaké Postalovské prvky (jako třeba chcaní všude kolem, provizorní tlumič v podobě kočky, popř. jiného zvířete, atd.), tak opravdu nevím, co si pod tím představit. O.o

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit