Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trailer je nádherný! Tématicky to zatím jako Holmesovka vypadá trochu neobvykle, ale kdo ví, jak to všechno nakonec bude. V každém případě Frogwares dělá obrovské pokroky a držím pěsti, ať to dopadne alespoň tak dobře jako C&P!
  • Tak poslední Sherlock byla parádní detektivka.. tohle už trochu zavání kouzly a nadpřirozenem.. doufam že to tam bude třeba jen jako zástěrka a ne doopravdy..
  • Jack1947
    Tak něco ve stylu Crime and Punishment a v poho...
    • PLuto.petr
      Bude to něco ve stylu Crimes and Punishment...
  • Khanemis
    Mě zaujal hlavně ten artwork na herní krabici na konci videa...až příliš nápadně připomíná plakáty k Holmesovským filmům od Guye Ritchieho.
  • Předchozí hra byla dost dobrá. Doufám, že se jí tahle hra aspoň vyrovná, ale téma traileru se mi tolik nelíbí.
  • Prophet
    Mně se teda osobně víc líbil trailer na Crimes and punishments, ale každému dle libosti
  • Magister_Peditum
    Ten chlap má náramkové hodinky? V devatenáctém století? *8*
    • no jo fakt je má. toho jsem si nevšim, ale máte pravdu je to pořádná blobost. první náramkové hodinky se objevili v roce 1904 (prý) takže pokud to není chyba vývojářů tak se dost možná posuneme v ději někam za toto datum.
      • Magister_Peditum
        No, je pravda, že sir Arthur Conan Doyle psal ty příběhy Sherlocka až někdy do 20. let, takže proč ne. Jen ho mám prostě zafixovaného v té victoriánské době.
        • Děj je situován do období konce 19. století, takže ty hodinky, to bude určitě chybička tvůrců tohohle videa (ať už ho dělal kdokoliv).
  • "Nikoli ukázkou hratelnosti, ale umu grafiků se pyšní nová ukázka..."

    chudak holka vypada jako kdyby ji nekdo doslova rozslapl ksicht
    • Spades
      Škoda, že ten trailer nemá s hrou společné ani ty grafiky :D
      • PLuto.petr
        A jsem zvědavý, jestli se ve finální hře z tohoto traileru objeví alespoň malý kousek ;)
    • na britku este celkom fesanda
  • Okultismus bych zrovna u Sherlocka nemusel. Ale tak uvidíme, snad to bude dobrý.
    • PLuto.petr
      Já bych se tolik nebál. Ukrajinští tvůrci jsou zkušení a v tomhle ohledu umí balancovat na hraně, která je pro hru dobrá. To já bych se spíš bál těch akčních pasáží...
    • jj. vypadá to dost ehm nerealisticky. Sherlock řešil záhady že přišel na racionální příčiny. Nejsem si moc jistý tím trailerem kde je až moc důkazů že existuje "nereálno". Teda za předpokladu, že ten pán s hodinkami není trošku ehm sjetej :)
  • no video je vlastně celkem pěkný. hrál jsem předchozí díl a nebyl špatný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit