Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm vypada na to pohodobou oddychovku .... na survival mam TLD
  • A kdyz nevis co by, dej tam stromy (travu a sutry). Dizajnerske pravidlo, zrejme Vavrova pristi prednaska.
    Ale ke hre. Na prvni pohled vypada dobre, ale necekam od toho co uz ted nabizi The Long Dark. pozorovat padle stromy, prodirat se skrz krovi... jako doplnujici prvek nejakyho hutnyho survivalu beru. Samo o sobe velka mapa a zvladle animace nestaci. Level design maji pro mne nicim nezajimavej. Ale abych to nehanil. Urcite se najdou lide, kterym se to bude libit a je pekny, ze v par lidech lze udelad (snad v budoucnu) popularni hru.
  • První ukázka ze hry byla o poznání tajemnější. Psací stroj, postava s baterkou...
  • mi to pripomina The long dark jenom v lete :D
    • Jj, souhlas, vybavuju si, že mě obě hry zajaly svym vizuálem už v době oznámení vývoje. U TLD dělá hodně to nazvučení, tak uvidíme co Firewatch, zatim to vypadá celkově dobře. Jsem zvědav na příběh - u adventury očekávám perfektně zpracovaný příběh i postavy.
      • Jo Long Dark ma mozna nejlepsi zvuk co jsem u hry slysel, prekonal i do te doby nepremozitelny diablo 2. Vubec nechapu co koho napadlo vrazit tam ty zvuky v takovy kvalite ze to 99% hracu stejne nema na cem pustit
  • Mě se to líbí, survivalu je strašně moc a už mě vůbec nezajímají. Adventura má předpoklad mnohem lepšího příběhu než survival. Navíc konečně budu Kerouac *15* jediný co se mi zatím nelíbí je to jak leze ze skály.. každej normální horal se otočí ke stěně čelem, ale tady týpek to jde jak po schodech a pak si seskočí ze dvou metrů, s batohem na zádech. kotníky.. *4* ale tuším, že už je to příliš detailní připomínka.
  • taky me to vubec nezaujalo, sotva bych vydrzel tech 15 minut hrani z traileru, treba se to pak rozjede ale pochybuju. Grafika se okouká asi tak za tech 15 minut a co dál? Stejne to bude zalezitost na par hodin... rek bych tak 7/10 jako fallout 4 ( u kterýho sem stravil uz skoro 200 hodin)
    • Jack1947
      Troll? *7*
      • ne, proc bych mel bejt troll? je to muj nazor. Když trollim, tak pořádně, tady sem řek že me to nezaujalo, a že grafika (jakožto jedno z hlavních táhel týhle hry) se brzo okouká. A ve F4 mám 8dní. 8*24=192 hodin+, level 48, celý s jednou postavou, dohrany to nemám a bavi me to. -10 je zajimavý skore, ale neresim :)
  • Jack1947
    Achjo, tak to je zklamání já se těšil že to bude nějaká podivná survival akce a ona adventura... *9*
    • troll?!?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit