Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Reeki

    Horsi trailer ne hru by clovek pohledal, ale jedina jistota je ze za hru a naslednych 6 mil DLC zaplatite slusnou sumicku 

    • Itami

      Tak a prosím o jedinou (opravdu aspoň jedinou) hru od Paradoxu, která má vámi zmíněných 6 mil DLC.

  • danny_the_hound

    Ja osobne čakám od Paradoxu na hru, ktorá prepojí koniec Hearts of Iron so začiatkom Stellarisu. To si potom človek bude môcť prejsť neprerušene celú ľudskú históriu od staroveku až po ďalekú budúcnosť :)

    • triptich

      pozerám, že nie som sám, koho myšlienky sa upínajú na historickú megaságu. začať ako nuzný sedliak niekde v karpatoch a o pár reálnych rokov strávených v hre neskôr vládnuť galaktickému megaimpériu :)

  • Marines

    Za Vic III. jsem velice rád, dvojka mne velice baví a mám nějakou tu hodinku odehranou, ale dvojka je už velice vousatá a to jak graficky, tak i trošku herně. Co se týče herních DLC od Paradoxů, nikdo Vás nenutí je kupovat, samotná hra je hratelná i bez nich, ale fandové těchto her chtějí si hry vylepšovat a zdokonalovat, tak proč by je Paradoxové nevydaly?  

  • Itami

    Vážený pane, to si lehce pletete hry. Crusader Kings II měl 32 DLC, Hearts of Iron IV jich má prozatím 13.

    Ani jedna z těchto her (no možná ani ne všechny od Paradoxu) nemají celkově tolik placených DLC jako Train Simulator 2021. Jeho 628 DLC  je téměř nepřekonatelné. 😉

    • triptich

      32 DLC, z čoho je drvivá väčšina "fílerov", ktoré k hre prakticky nepotrebuješ a tvoria len kulisu hrania. a ani tie veľké DLC nie sú potrebné, resp. dokážu fungovať s horu samostatne. akofanúšik grand stratégií naopak vítam, že paradoxáci živia hru aj roky po jej vydaní a starajú sa o pravidelný nový prísun vylepšení.  ono vydať každý 2-3 rok grand stratégiu nie je práve vhodné. predsalen, tieto hry zrejú časom.

      len vysvetli to niekomu, kto tie hry pozná len z obrázkov :)


      • Itami

        Tak ono zřejmě by někteří byly raději, kdyby místo DLC vyšla každý rok nová hra, s minimem změn, ale za plnou sazbu 60 euro plus mikrotransakce. Někomu zřejmě vyhovuje lépe takovýto model.

        Já souhlasím s vámi, raději mít grand strategii, která postupem času zraje jako víno, a klidně připlatím DLC (které jak přesně píšete není zase tak pro samotnou hru povinné), než platit za stejnou hru každý rok plnou pálku. Ale tak každému dle jeho gusta.

        Mně se líbí, jak každý Paradoxu omlacuje DLC o hlavu, ale přitom ke stáří hry počet těch DLC zase tak velký není. A v mnoha případech jde jen o kulisu jak zmiňujete, kterou opravdu nikdo nikoho nenutí kupovat. Je to prostě jen pro fanoušky.

        Je zajímavé, že se nikdo nenaváží podobně do kupříkladu ETS2, který má v současnosti už 74 DLC.....

    • Veskoslav

      Počkat. 32 DLC je málo?:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit