Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je holt dneska v módě zvykejte si diť si nekupujete hru, ale jen licenci *1* Vydavetel ji může kdykoliv změnit *1* Diť i takový velikáni jako Bli$$ard nejdrív oznámý StarCraft 2 lidi předobjednají pak oznámí, že to vlastně bude Starcraft 0,35 a další dva díli si budete muset koupit (ovšem za plnou cenu) zvlášť, takže vlastně StarCraft 2 bude stát 3x tolik, ale nu což však Bli$$ard je znám že se o hry dlouhodobě stará a vylepšuje obsah ZDARMA přidává.... No jo ovšem poté co nakoupíte 3x za jednu hru zaplatíte... Přijde "COOL NOVINKA" free2play a mikrotransakce a najednou to za co jste zaplatili je pro všechny zdarma a vy si můžet další obsah dokupovat *1* *1* *1* kdo si na hlavu nechá kálet dobře mu tak *10* *11* *12* *16*
    • Jack1947
      Vždyt tohle bylo jen placené "Alfě" plná verze už je frý tak to bejt mělo co si pamatuji. Jen to trvalo déle ( mysleli že pumpnou no nepumpnuli nic moc)
  • Jack1947
    Já měl pocit jestli už od začátku to nemělo bejt f2p. ( nejdříve placené EA a potom hurá do f2p ) no a ten čas nastal pozdě ale přece *3*
  • Khanemis
    Na tomhle je zajímavá především ta rychlost přechodu na F2P model. Taková věc není z vývojářského hlediska záležitostí lusknutí prsty. Celý nový obchodní model se musí navrhnout, schválit a implementovat do hry, a to nějaký čas trvá. Takže evidentně už na F2P dávno pracovali ještě ve chvíli, kdy hru oficiálně "vydávali". A to je tedy opravdu hodně nesolidní přístup.
    • Maj to na pul roku stahnout z prodeje a pak to pustit zpatky ven az to bude F2P? Si pis :D
  • Ale tak vyzkouším to. Když za to někdo byl ochotný dát 20 eur a někteří to hrají stovky hodin, tak proč to nezkusit zadarmo. *4*
    • Jack1947
      Dalo by se říci "levnější!" kopie PUBG ale to asi ne no za moc to nestojí, jedna mapa stejné zbraně... nechápu jak jsem v tom trialu dal 8hodin lol.
    • Krescz
      ztráta času? věci, za které se dřív platilo a teď jsou zadarmo smrdí :)
      • To se neví, jestli to bude ztráta času. Když chce člověk poznat něco nového, tak vždy musí obětovat nějaký čas. Buď to vyjde, nebo ne. Tady je aspoň jistota, že když mě to nebude po hodině bavit, tak to bez nějaké lítosti můžu smazat.
        Horší je, když se koupí dražší hra a pak hráč zjistí, že ho to vlastně nebaví a nutí se do hraní jen proto, že za to dal tolik peněz. Ať zvednu ruku ten, komu si tohle ani jednou v životě nestalo. *4* *4*
        • Kdyz nekdo jako autori H1Z1 uvolni free 2 play znamena to jedine. Nehcaji te v tom neco vytvorit, potom ti znemozni pokracovat a reknou zaplat. Nerikej ze jsem te nevaroval *3*
        • hráč který je v obraze ví, že to je ztráta času již od oznámení..
        • KrPa
          od te doby, kdy si kupiji jen jednu AAA hru rocne, nikdy
        • Krescz
          Battlefield 3 u mě, nikdy víc! :D
  • Posledni zaskub nez zmizi v propadlisti hernich dejin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit