Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Gearsy mne bavili, ale tohle nebudu mit duvod koupit kdyz opet nebude moznost si zahrat na PC splitscreen ...
  • TheGGG
    Tak na todle se těším královsky. Navíc když mrkváči oznámili, že na x live dostane zákazník k této GeoW UE ZDARMA GeoW 2 a 3 a Judgment hned jak začne na podzim fungovat zpětná kompatabilita je situace naprosto perfektní. Konečně si budu moct zahrát pěkně celou sérii, tzn. pořádnej nářez před samotnejma GeoW 4. Nijak mi nevadí, že remast. dostal jen první díl. Ono jako všechny exklusivity na konzole, ani GeoW téměř nestárne. Jistě, je boží, že si první gýrsy zahraju v next gen hávu, ale moc se těším aj na další díly. Fakt se ten xbox vyplácí, eště na mě čeká celá MCC. *14* *14* *14* *14* *14*
  • stary gearsy jsem nehrál takže nemužu srovnávat, ale tu lepší grafiku jsem tam teda nevidel. vypada to porad stare. par efektu navic to nespravi
    • P.S.
      jiste se jim hráči podekují že dostanou remaster místo nejake nove hry. vždyt na X-ku není pomalu co hrát
  • Jack1947
    Ten první trailer s tou hudbou je bezkonkurenšně nejlepší vůbec... ta hra byla pecka už před vydáním... *3* *5*
    • Still
      Ta hra byla kejda už od začátku a PC převzalo tuhle hru jako svoji kopii do dalších her. Z dementního systemu krytí mi vypadali hruzou všechny vlasy, Nevím co na tom lidi viděli.
  • smejki
    Proč k tý řeži nechali tu originální hudbu a absolutně rezignovali na jakýkoliv nápad, to mi moc hlava nebere. Jak mě Gearsy nikdy nezajímaly, tak ten starej trailer na ně je jeden z mých nejoblíbenějších vůbec.
    • napad tam je jen si ho asi nepobral
  • Menorri
    Slabý...vůbec jim to nesedí, jen pár videí poskládaných za sebou...lepší je na první Dead Space...
    https://www.youtube.com/watch?v=8YE3zUdU6Jc
  • BoB.2
    Ja bych radši ostatní díly na PC. *11*
    • TheGGG
      toho se chlapečku nikdy nedočkáš. Už teď devs řekli, že na rem. srou, když je pro xone zpětná kompatabilita. Díky tomu si lidi jako já, co x360 neměli, budou moc krásně zapařit celou sérku. PCtardům doporučuji táhnout k Botě.
      • No hral jsem prvni dil na PC a byla to prumerna hra, nikdy jsem nepochopil to nadseni konzolistu, obyc nascriptovany tunel.
        • TheGGG
          závistivý PC plebs se zase ozval, moc dobře vím, jak jste vy ludry on*novali blahem, dokud vám neoznámili, že další dily nebudou. Jeden naskriptovaný tunel je navíc lepší než milion PC exkluzivních plebejských omalovánek, moba her, mmorpg šitek, hopsaček a skákaček z glitchstarteru. Takže táhni pc póvle.
          • Still
            Nevědět že jsi jen troll, tak bych se nasral, ale takhle mužu jen *1* *1* *1*
    • tak tak!nasrať im na remaster !..nech dajú 2-3ku na pc!
    • Nemáš kamarády co ti pujčej dobrejch 8 let starou konzoli? Dohrát, vrátit, poděkovat a koupit jim pivko. nebo co si jí sehnat ta trojku na aukru? až dohreješ co chceš, tak jí zase pošleš dál... prostě wtf *7*
      • deathfish
        alééé myš..... klávesnice..... rozlišení..... grafika...... *11*
        • aléé kauč... pohodlí... dvoumetrova televize na stene... *11*
          • Still
            aléééé... zníčený záda blbým pololežením na gauči *1*
      • Budeš můj kamarád? (mrk mrk očkem)
  • starej trailer byl lepší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit