Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uprimne dost zklamani, jediny dobre vypadajici mod je ten posledni ala MAG. Ostatni jsou variace na team deathmatch. Ja nechci hrat Quake! Radeji bych byl, kdyby to byla takova arkadovejsi ARMA. Tozn. nejaka strategie na mape - posouvani linii, neutralni mesta s boty, kam se musi poslat karavana, stavba polni nemocnice jako novy spawn point, nakupovani vehiklu pro commandera na zaklade jeho performace, moznosti vysadku ve vzdalenem uzemi za predpokladu, ze byla zniceca automaticka AA baterie (ktera se nerespawnuje za 30s, ale treba jen kdyz ji nekdo opravi) ... Zlate modifikace do BF2. *7*
  • Jack1947
    Uz aby to vyslo, a byl zas pro vetsi zmenu chvily klid (plati i pro COD a jemu podobne).
  • Uprimne, hral jsem dlouho BF2, pozdeji BF 2142 a jeste pozdeji BF 1942, pak kratce BC2 a 400 hodin stravil v BF3. Dodnes me bavi a at delam co delam ta hra me stale ma co nabidnout. Jednoduse: mas dlouhou chvili? Proc si ji nespravit v AH-1 Z Cobra? Neni vetsi zabava nez odpal TV missale :) OK jsi na serveru kde jsou SOFLAMy? Neni to tak davno co jsem drtil jako engineer Javelinem ruske tanky....tahle hra ma stale vazne co nabidnout a to i po 2 letech. Smekam. http://battlelog.battlefield.com/bf3/cs/battlereport/show/1/69715912/
    • Mato1987
      choď von chlape, leze ti to na mozog *5*
    • JJ, levitovat v Cobre 200m vysoko nad oceanem a spamovat TV strelu. Nevyvazenost hry je paradni vec na zlepseni ega.
  • ajaj, Trevor si vyrazil na čtyřkolce na lov :D
  • No uvidime ci to bude lepsie ako BF3, ale BF2 to uz nikdy nebude *10*
  • Obliteration zní hodně dobře a zábavně.
  • No hlavně aby vynechali jejich oblíbený mód - Program BF 4 přestal pracovat
    • Já jsem nemohl hrát BF3, kvůli úchvatného erroru was reported from EA Online. Problém se vyřešil přeinstalací Pinkbusteru, ale dost mě to n*sralo. Stahovat 6GB aktualizaci a pak dostat takovou příjemnou zprávu. *11*
    • jindra.veliky
      nebo "pripojeni k serveru se nezdarilo"
    • Mato1987
      napíš o čo sa jedná konkrétnejšie
  • MickeyMutant
    Já bych ty "sportovce" na čtyřkolkách při průjezdu lesem taky střílel.
    • Pochcat, zkopat a zapálit to je jediný trik na ně (myslím tu čtyřkolku). Avšak oni by taky potřebovali za uši.
    • taky na ctyrkolce jezdim na vlastni pozemek celkem rychle a lidi jako ty akorat prudej.
      • MickeyMutant
        Jsem proti pruzení. Začal bych s odstřelem.
      • jen aby si je neprudil tak dlouho až ti tam nějaký dobrák natáhne do cesty drát
        • No jo, chudáci koloušci a kanečci. Pořád tam ti motoblázni lítaj 25 hodin denně, hážou za sebou pet lahve a vždy si sebou vezou odpadky, které pak nechávají v lese recyklovat...

          Až 99% českejch Pepíků a Mařen naučí svý líný zadky jedzit po městě na kole, místo autem pro rohlíky 300m, tak tu můžete moralizovat na téma motorka/čtyřkolka a polní cesta. Já si totiž nevšiml, že by se jezdilo mimo tyto cesty. A traktory po sobě nechávaj daleko víc svinstva ve formě provozních maziv...
  • snorgrind
    proc neprenesly vsechny z BF3 ? proc kazdej dalsi dil ve vetsine serii je vic a vic orezanej, v tomhle pripade dokonce staci jen copy/paste....
    • Alá nové Codko. *15*
    • Jo, jako to udělal UT2004
    • Spíš proč nevymyslí napodobeninu Titan modu z 2142,třeba dvě letadlovky nebo podobně.
      • Jj to bych taky bral, nebo nějaký sci-fi dlc kde by byly lepší Titani na odstřel. Prostě něco na styl BF2142, dost mi to chybí. *13*

        Kež by další BF byl 2143 jak byly Easter eggy v DLC BF3. *1*
    • Miserius
      Mě se ty novy mody nahodou libí... Hru poridim az bude Premium edice a verim ze me to na dlouho zase zabaví
      • snorgrind
        nejde o novy mody, de o ty stary proc tam taky nejsou, prece kdyz delam pokracovani tak vylepsuju predchozi dil ne orezavam a pridavam neco jinyho, cim vic toho je pokupe tim lip.
        • Mato1987
          ktoré staré módy máš na mysli?
          • snorgrind
            tak ja nevim kdyz otevru battlelog tak vidim 29 map a

            Conquest Large/Conquest/Conquest Assault Large/Conquest Assault/Conquest Domination
            Rush/Squad Rush/Squad DM/Team DM/Team DM 16 Players
            Gun Master/Tank Superiority/Scavenger/Capture the Flag/Air Superiority

            proc na tohle proste nepribalili BF4 tak jak dole pise Koko°1 jako u UT2004. Me je jasny ze kvuli penezum proste jen wtf, vzdyt u pulky staci copy/paste.
            • Mato1987
              no základný bf3 mal len conquest, conquest large, rush a squad rush a potom tradičný TDM a SQTDM takže BF4 má tých módov už v základe viacej.
            • Miserius
              Prosimte uz prestan psat copy/paste, očividně vývoji her vubec nerozumíš tak aspoň netvrď něco takle stupidního... Jo bylo by to lehčí než udělat novou, ale žádný copy/paste co by udělala uklízečka to neni...
          • nemyslel mapy?
            • Mato1987
              mal na mysli herné módy.
            • Starý mapy budou remake v DLC za další prašule. FU EA :))
      • Mato1987
        si ešte nejaký ten piatok počkáš, premium edíciu očakávaj tak v auguste až septembri budúceho roka
        • Miserius
          S tim se pocita, lepsi nez zaplatit plnou palku za bugfest a pak platit znova stejnou castku za Premium
          • Mato1987
            no nechcem sa chváliť ale ja kupujem bf4 za 32.99 a premium za 39.99 čo je dokopy niečo cez asi 70 euro.
            • Mato1987
              Hmm bf3 si sem tam zahrám na ps3 ale mne viacej sedí myška a klávesnica
            • Miserius
              To je uz docela "rozumná cena", ale ja to budu kupovat na PS4
    • Mato1987
      4 mapy z BF3 budú v BF4 v asi druhom dlc, tuším sa volá second strike, budú to mapy, operation metro, gulf of oman, caspian border a operation firestorm, budú to tie isté mapy akurát firestorm sa bude odohrávať v noci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit