Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Špatná zpráva! Kouknul jsem se na herce, co budou v 2. řadě, a vrátí se Kwan Ha. 🤮 Ta nejvíce nesnášená postava z Halo. Ta její příběhová linka byla tak tristní až to bolelo. 

    A Halo epizoda 7, která byla celá věnována Kwan Ha, byla nejhůře hodnocená epizoda z celého seriálu. Průměr seriálu byl někde okolo 75% a ta ep7 měla 45% . 🤮

    Nechápu, proč producenti nevyslyší přání publika a nevystříhnou ji. To fakt rozum zůstává stát.

    • lito

      proč asi. Kvóty. 

      • Derp_1337

        Jn. Nejspíš snaha zavděčit se asijskému publiku.

        Ale kdyby to udělali aspoň nějak rozumně. A ne tak stupidním scénářem.

  • SouleateR12

    Seriál je ostudný. Je vidět , že na tom klasicky dělají a hrají lidé co nemají odehráno na joysticku téměř nic.😭

  • Schreiber se vubec nepoučil, stale tvrdí že MC musi byt bez helmy.


    • Derp_1337

      Nemám problém s tím, že většinu času Master Chief nenosí helmu. 

      Ono to nosení helmy dává smysl, když je ta postava v bojových situacích (prakticky 99% času ve hrách), ale v tom seriálu se strašně hodně času věnuje té "omáčce okolo". Tam by vůbec nedávalo smysl, že by M.Ch. po základně nosil brnění s nasazenou helmou.

      • "realisticky" ano

        Ale je to jedna z veci ktera je jako memecko ze hry, ze nikdy nevidime MCh, ksicht XD ( třeba já si vždy myslel že MCh je černoch XD )

        Nevím jak je to v knížkach ( žádnou jsem nečetl)

        Teda nevím jestli se tým polepšil ( a alespon se podival na gameplay, protže v S1 se chvalili jak se naschvál nedivalí ani nehráli žádné Halo hry ) protože je težké říct pro koho je ten seriál vlastně určen...

        • Derp_1337

          Meme jsou sice fajn pro zasmání, ale přece na tom nejde postavit celý seriál. Teda jako šlo by to, ale působilo by to stupidně. 😉

          A asi to pro tebe bude šok, ale v jednom díle herního Halo bylo vidět polovinu obličeje Master Chiefa, když si sundával masku. A byl to jasný běloch.

          • To kdyz jsem si myslel ze MC je cernoch bylo naposledy v roce 2004 XD ( to ten hluboky hlas, a to zelene brneni, moc mi to pripominalo Salamndry )

            Zpet k te helme nemohli udelat neco ve stylu , Iron Mana kde mame zaebry na ksicht herce "uvnitr" helmy ?

            • Derp_1337

              Tak jasně že mohli. Ale prachy! 

              Filmy s Ironmanem měli rozpočet 200 mil $$$ a délka filmů byla 2 hodiny.

              Zatímco seriál měl rozpočet 150 mil $$$ a ten rozpočet se musel rozdělit mezi 9 epizod po 1 hodinách (celkem 9hod). Takže producenti si určitě nemohli dovolit zbytečné "cool" efekty jako záběry z helmy.

    • Kabutops

      nebo vubec nesledoval trendy, treba mandaloriana, ktery i s nasazenou helmou ma lepsi mimiku nez hlavni akter MC 😂
      prijde mi vtipne z traileru na druhou radu, ze si 2.5m typek brouzda po meste se skrytou hlavou v kapi, aby ho nikdo nepoznal... jako bych tech spartanu meli hodne na Reach

      • toto boli TOPky, dobre som sa nasmial :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit