Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bylo by zajmavé...kdyby serie Total War přinesla nějakou odnož z moderního prostředí...třeba 2.světovou nebo něco alternativního jako třeba WiC...takovej můj sen...interface globální mapy jako v Hearts of Iron 3 (se všemi náležitosmi jako výzkum, politika atd.) + 3d bitvy jako třeba v Theatre of War nebo (a to spíš, protože TofW je zdlouhavé) už zmíněné World in Conflict...to by sem chrochtal blahem
    • Ak mas zaujem presne o taky typ hry ako pises, skus Order of War to je presne ono ;-)
    • To by bylo s herními mechanismy jaké používá Total war těžké. Všechny bitvy zatím probíhaly ve velkých formacích a to by bylo nepoužitelné pro 1. a 2. světovou. Na to existují jiné hry - třeba Blitzkrieg.
  • neočekával bych výraznější rozdíl oproti náročnosti Napoleona...
  • pc upgraduju jenom když mi nejede pořádně série Total War :)) Tohle ještě na gtx 260 snad nějak zvládnu :) I Empire mi zabírá na disku podle steamu nějakých 16gb, takže tohle není žádný problém. Ta hra je tak rozsáhlá, že mě to ani nijak nepřekvapuje. Těším se moc
  • Já mám notebook - Vistu, Intel core duo 2.00 Ghz, 3066 MB Ram, Geforce 9600 GT s pamětí 1722 MB, DirectX 11

    Sekal se mi Empire, takže Shogun mi určitě nepojede.
    • tiez hram na notebooku a ide to nadherne... i7 (1,73 Ghz), 8 Gb ram, gtx460m 1,5 GB
    • Ja s tym nemam najmensi problem. Mam NB ASUS 2,6GHz dual core 2 , Ati HD 3650 512 + 1024MB,4Gb Ram a ked vypnem AA znizim travu na minimum stromy na medium, oblohu na low, a vsetko ostatne na HIGH tak to hram uplne v pohode s 15 - 25 FPS pozemne + namorne 20 - 33 FPS , samozrejme velkost jednotiek na ULTRA. Kto by mal problem s tym co pisem kludne uverejnim Screenshot ;-) .. Takze si myslim ze STW2 na medium rozbeham :)
    • na laptopu bych tuhle hru určitě nespouštěl *2*
      • Hele, hodně novejch laptopů v pohodě rozjíždí na max Crysis, takže bych si z toho srandu nedělal.
    • jen opravím, DirectX11 nemůžeš mít, v 9xxx řadě je verze 10/10.1 maximálně.. :)
      • v 9xxx max DX10!
  • no Napoleon i Empire meli 16GB
  • Ty vole: 20 giga na strategii? To je jak WoWko, ne?
    • 20 giga mají spíš jen tak pro jistotu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit