Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky doufam, ze je hra jen odlozena. Hodne sem se na ni tesil.
  • frag.ment
    To co ukazovali bylo renderované video, vedly se o tom celkem velké debaty. No a teď se to jen potvrzuje.
  • Umaroth
    Prey 2 vypadá absolutně super, doufam že to nepokazí, jestli jo, tak ať to raději nevyjde !
  • Jestli prey 2 zruší, tak osobně každého z Bethesdy zabiju..
  • Takovýhle odklady neznamenají nic dobrého, zvlášť po tom co se hra ukázala v tak dobré formě. Každopádně doufám, že jen tvůrce Betheseda donutila k veřejným pracím na skyrim dlc nebo tak něco.
    • Sotva to dopíšu, už vidím novinku o dalším Skyrim dlc. *15*
  • BoB.2
    Čekaj až grafika hry trochu zestárne.
    • No ty si budeš muset počkast 2x dlouho, než někdo udělá češtinu
      • BoB.2
        Třeba to v češtině vyjde ,nevíš.
  • B.o.b
    Tak to doufam, že je jenom odložené !
  • ...třeba čekají na novou generaci konzolí...
    • tak to by im hadam nerobilo povedat to rovno...
  • No, no. Hlavně ať je hlavní hrdina takový sympaťák a mluvka jako Tomy z Prey. Asi jediný FPS (čistě FPS, hry jako Deus Ex nepočítám), který má nějakou osobnost.
    P.S. FPS moc nehraju, takže se můžu mýlit.
    OT: Kdyby si Valve vzalo ponaučení z Prey a trochu rozpovídalo Gordona, taky by nevadilo.
    • Vrook
      Taky moc nemusim ty zapšklý nemluvný hlavní postavy. Je to skoro v každý druhý hře, takže to působí dojmem že všichni akční hrdinové jsou stydliví asociálové. Nic proti lidem, co víc mlčej než mluvěj, ale ve hrách za ně prostě už hrát nechci.
      EDIT: A to nemluvim o hrách, jako je CoD (alespoň ty díly který jsem hrál), kde přestože se odehrává dost dialogů, tak moje postava za celou hru ani necekne. To je fakt na pěst.
    • No Gordon už si tou svou nemluvností udělal pověst. Kdyby v příštím díle najednou začal kecat, kopli by Valve všichni akorát do p*dele.
      • Třeba pracují na systému do HL3 kde by se používal mikrofón.. *15*
  • pamětníci vzpomenou, že původní prey měl podobný vývoj již od konce roku 97 :-)
    • Pamětník nejsem, ale Prey mi velice sedlo co se atmosféry a hlavní myšlenky týče.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit