Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je na tom nepochopitelneho, ze s tim nekdo musi nesouhlasti? *5* Ma jit o humor, a jestli to nekdo nepochopil, tak je UFO! *1* *1*
  • Co je na tom nepochopitelneho, ze s tim nekdo musi nesouhlasti? *5* Ma jit o humor, a jestli to nekdo nepochopil, tak je UFO! *1* *1*
  • Co se to deje? Vyvojari opravdu vydavaji dema na vyzkouseni? Jen za posledni rok dema na Dying Light, Doom, Mafie 3, Dishonored 2 a ted na Prey? To je porad vic nez kdykoliv predtim. O_O
  • MalyZeli
    Demo jen na konzolich... uz i Bethesda ma strach z pokakane optimalizace?
  • já přesně vím, o co tomu člověku na obrázku jde, protože jsem to ze začátku zažíval hodně často: oko už rudé, ale ty kontaktní čočky ne a ne držet...
  • Zrovna na PC demo nebude... kzrovna kde to má největší smysl, aby si člověk vyzkoušel jak mu to pojede. Nechte mě hádat, bojí se aby jim někdo díky tomu neprolomil denuvo?
    • flash789
      Asi boji, mas proti tomu neco? na PC se proste krade jak o zivot a kazdy si mysli ze nedela nic spatneho, tak holt demo nebude..
      • solomon.short
        uz to flashi nehul...
        edit:
        smazat muj prispevek:
        Flash je oproti jinym zde naprosto v pohode...
  • MickeyMutant
    Tenhle pohled do zrcadla znám a není to nic veselého. Člověk si sice matně vzpomíná, že byla skvělá zábava, ale jak se dostal do postele a kde zůstaly peníze si vybaví jen stěží.
    • TheGGG
      to znám... po 12 hodinách hraní v kuse, mám podobný oči...
    • To je pak vždycky moje noční můra druhý den k večeru *15* kdy pátrám a hledám všude po kapsách svý prašule a zjistim, že tam prostě to pěti kilo, co tam bylo už není, a přesto vím na tuty, že jsem ty spropadený peníze nikde neutrácel! No a to jak jsem vůbec dostal domu, to neřesím...protozě na to tady máme UFO :)
    • To je pak vždycky moje noční můra druhý den k večeru *15* kdy pátrám a hledám všude po kapsách svý prašule a zjistim, že tam prostě to pěti kilo, co tam bylo už není, a přesto vím na tuty, že jsem ty spropadený peníze nikde neutrácel! No a to jak jsem vůbec dostal domu, to neřesím...protozě na to tady máme UFO :)
    • nightborne
      Jednou jsem se takhle nad ránem vracel domů. Sotva jsem stál, ale i tak jsem nechápal, jak je možný, že se dobrou půlhodinu nedokážu trefit klíčem do zámku. Až když mi otevřel usměvavý pán v županu, a vysvětlil mi, že tam nebydlím, došlo mi, že jsem ve špatným patře.

      (true story)
    • cumpi3
      tak nefetuj
    • Nežvaň..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit