Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    nevi nekdo jak je na tom Wolf Among Us?
  • Keyz
    Také to bude komixové s rozlišením vzdálených objektů 1 pixiel?
  • Lukyz
    Vždy když přijde na GoT spoilery tzn. seriál vs. knihy tak si automaticky vzpomenu na tenhle song *1*

    https://www.youtube.com/watch?v=1CLCOvZOh1o
  • GlaDOS
    Jsem rád, že si vybrali ne moc známý a definovaný rod, protože tak se zbytečně nebudou limitovat. Ale vážně doufám, že Telltale konečně přijdou s novým enginem. U posledních her jim to prošlo, protože vycházely z komixů, ale jestli to bude vypadat jako Jurský park, tak budu hodně zklamán.
    • Za změnu enginu bych byl rád. Trochu tomu nasvědčuje fakt, že zatím neukázali nic ze hry, i když první epizoda má vyjít už ke konci roku. Jako by nám chtěli vytřít zraky :-)
      • GlaDOS
        To doufám. Nevidím důvod, proč by nemohli zamakat na lepší grafice. Finanční zázemí na to mají. U hry založené pouze na příběhu se těžko dá argumentovat s tím, že na grafice nezáleží.
        • Přesně tak u druhý série Walking Dead sice byl v grafice vidět menší posun, ale chtělo by to už něco jinýho. Uvidíme, jak se pochlapěj.
  • Inquisitor
    Telltale mě baví, jenom to kouskování po dvaceti minutách mě nebere a radši si počkám až to bude pěkně pohromadě.
  • deridon
    díky Telltale jsem si znovu oblíbil adventury, takže jsem zvědav
  • A to jste nedavno psali ze bude vychazet roky, a hned prvni dil si vezme 3 sezony.
  • KIMCID
    ťeším

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit