Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Srnčí mě zajímá, jen pokud skončí společně s knedlíkem a omáčkou u mě na talíři
  • Klasika, vezmete mladého týpka s nadšením pro věc, rozhlásíte světu že chce něco velkého dělat a sami mu s tím na pozadí pomáháte protože to že to dělá parta borců starší 30 už by nikoho nezajímalo...

    Asi jako ten týpek v americe s těma hodinama o terých si učitelé mysleli že jsou bombou. Všichni ho oslavovali jak je úžasně chytrý na svůj věk, dostal kupu sponzorských darů a pozvání na setkání. Měl vlastně kliku že si mysleli že chce odpálit školu, s rozebranýma hodinama namontovanýma do obyčejného kufru by díru do světa jinak nikdy neudělal...
  • maros.goc
    Ďalšia artová hra, v ktorej trvá hodinu, než sa niečo stane, a nakoniec to aj tak stojí za h...o. Obrázky vyzerajú celkom pekne, ale to ešte nič neznamená.
    • Dalsi Slovak, ktery videl panskou piccu a mysli si, ze zna cely svet
    • Typický česko-slovenský přistup. Negace hned od začátku.
      • Sr_Lobo
        Tys budes asi osobnost celosvetoveho formatu co ? *15*
        • CRYPT
          Az budu, tak nebudu chodit cist radoby humoristicke komentare od nejakeho Sr_Lobo
      • CRYPT
        Jaka negace? Takovych radoby her je na na netu milion... To ze typek ma jen 16 a spolupracuje s nekym dalsim je sice strasne krasny, az mi pada slza, ale ve vyslednem produktu neberes v potaz ze to delal 16ti letej ale jaka ta hra vubec je. A ze konkurence na poli techto artworkovych her je hafo...
        • Co to dopici kecas? Jeste jsi ani nemel moznost to hrat, ale uz meles h()vna. To samy ten imbecil nad tebou (maros.goc). Naprosto se ztotoznuju s Schopenhauerovo komentarem.
          • CRYPT
            Dej si mlicko a bez spinkat.
            • Drz hubu pyco
          • Sr_Lobo
            Na tobe je videt ze ta uroven diskuzi se zavedenim cenzury raketove vzrostla *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit