Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud tam budou pořádné auta a dobře natočené adrenalinové honičky, tak by to nemuselo být špatné. Kvůli příběhu nebo postavám na to stejně nikdo nepůjde. Ale pokud tam bude každé druhé auto zelená Mazda s podsvícením a honičky poserou CGI a chaotickým střihem, jako tomu bylo už tolikrát, tak si to můžou strčit někam.
  • Takže sehnal Vina Diesela a film se celým názvem bude jmenovat Rychle a Zběsile:Potřeba a Rychlost!!! *1*
  • proste dalsi rychle a dementne c. 155784. thats all.

    Vtipne by bylo kdyby se film NFS (smarja prestante to NFS uz prznit !h0Wwada! *15* ) drzel predlohy napr. posledniho MW :D By bylo mrtvych debilu! po tech retardovanych honickach :D a pribehu kterej vymyslela cvicena opice na LSD *1* Nemuzu se ubranit priblbleho usmevu natvari u techto oznameni
    *12*
  • To jako nebude o invazi mimozemstanu na planetu Zemi ? Tak to me zklamali :(
  • čekal snad někdo, že to bude o pondělní cestě autem do práce?
  • O cem jinym by to taky melo bejt, kdyz se to toci kolem aut :)
  • Jaj to zas bude určitě nějaká super cool namachrovaná chujovina.
  • You don´t say !
  • GRID2, pak dlouho nic, pak GRID 1.. zase dlouho nic, NFS 3, a pak uz nic.
  • Vidlec
    Hmmm, nevadí mi film o tuningu a o autech, vadí mi film kde se všichni chovají naprosto stupidně a kde kde se to jen hemží klišé, proto jsem si nikdy neoblíbil Rychle a Zběsile a pravděpodobně tohle bude přesně to samý. No pravaděpodobně... Spíš PŘESNĚ to samý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit