Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Důvod proč jsem si nekoupil D4. Býval jsem strašnej Blizzard nerad a hltal vše co nám dali. D4 jsem zkusil v betě a bavilo mě. ARPG mám rád a dokázal bych v tom strávit tisíce hodin. No po zabití horska, potom co dělají s příběhem wowka, s tím, jak každej týden vylezou s další praktikou a kauzou k zbliti, tak jsem si řekl, že prostě z ne strany už jim nepřistane ani cent na účet. Co týden se to jen potvrzuje.  15 e není nějak moc, ok, ale jde o to, co bylo slíbeno a co dodáno. To už považuji za formu klamavé reklamy a totální výsměch všem hráčům. Jak bych rád někdy viděl Warcraft 4, pokračování SC, wowko ke kterému nepíší příběh opice a i to D4 bych si sakra zahrál, ale takhle ne. Děkuji. 

    • Tanatonaut

      Hlavně vydrž.  Jejich hry mají heroin efekt, vím. Je to těžké i kvůli fomo. Ale čím víc takových bude, tím dřív se chytnou za nos. #nebuďovce

    • Nerd* hotska*

  • Ricmont

    Blizzard hráči jim to vždy odpustí. Ty jim odpustí všechno. Takže si i kdyby z toho Blizzard udělal první placenou Free to Play hru tak to bude pohodě. 

    • Jsem jedním z nich od dob Warcraft 2. W3 jsem dohrál tak 10x, D2 taky několikrát, wowko tisíce hodin od TBC, D3 stovky hodin, SC i když nejsem fanda scifi tak jsem projel taky, hotsko jsem hrál od alfy po jeho smrt takže cca 6 let, OW jsem kupoval chvilku po vydání i když FPS nemusím už vůbec a ty MP ještě méně. D:I jsem obhajoval, ať to lidi neodsuzují dřív než si to zahrají. A jak píšu výše, tak na tuto firmu už z vysoká kašlu. Už prostě ne...

  • Tanatonaut

    Blizz je jako oběť, která si před popravou vykope vlastní hrob. Miluju 😍

    • medveddd

      Ale plnej zlata. Neviděl jsem teda žádný jejich čísla, ale podle mě jim to nebude vynášet vůbec špatně.

  • O tom, že PvE obsah bude ve dvojce ve formě placených DLC se vědělo oficiálně již po oznámení OW2. Osobně v tom nevidím problém, naopak SP obsah by se jim pak nevyplatil. Uvítal bych podobný přístup i u jiných her jako je například For Honor, kde hráči dlouho dobu volají po nějakém příběhovém SP přídavku.

    • PVE ve formě kampaní s RPG systémem. Ne 3 mapky....

    • Kabutops

      fungovalo to u warframe, world of tanks a destiny plus minusm proc by to nemohlo fungovat i zde... a pro to, nejak se ta umela inteligence vyvinout musi, viz dota2...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit