Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • práve koukám na stream a vypadá to hodne luxusne
  • ALHAZRED
    To chce klid. Dnes sem si kopil Dishonored 2 za dvacku € na CdKeys, ptž hodni hoši tady tedko udelali češtinu. Na steame je porad za 60 babek a ja je mužu oflusat, aj s tim jejich refundem a takle to udelam aj s Prey esli za neco stoji a mužete mi vite co...jo a konzolisti všichni umite moc dobre EN ?? Ptž CZ nebude *2*
    • Jack1947
      Sry jako, FPS (až na vyjímky) v cz může chtít jen nějakej lenoch - CZ je dobrá na rpg tam to chápu nebo nějakou komplexnější adventuru ale fps... a ještě v takové pchfůů..
      • ALHAZRED
        ...no jesli se tem moc nekeca treba jako v CoD všechni zabit, krom svich kery maj modry menovky nad hlavou, tak to bych treba zahral bez češtiny.
        HELE LIDI JAKY TO JE ??
        Dojmi, pojmi, ja tychle reklamni masaže nečtu a recenze bude, až bude... *1*
  • Demo libový. Hrál jsem ho několikrát. Po odehrání předobjednáno. Hry se platí (a vyvíjí) hlavně díky konzolím, protože pcčkáři to kradou z torrentů, to je přece jednoduchý. Miluju ty řeči, že to stáhnou, popaří a když dobrý, tak to koupí..
    • A mínusy to jen dokazují :-)
    • bukrr
      Nekrmit!
      • Sám mám málo.
  • Demo na PS4 12 GB preload full verze PC 17 GB? Co je špatně?
    • Jack1947
      Ptže tam je denuvo ;)
    • Záleží na tom, co je základ, tj. engine, textury, zvuky, hudba atd., které jsou potřeba v každé části hry. Jestli ten základ má třeba 11 GB, tak není nic zvláštního na tom, že demo má 12 GB a plná hra 17 GB a ani se nemusí lišit velikosti textur pro PC a pro konzole.
    • XorxoxTalarius
      Velikost textur *5*
      • To je blbost, že by PS4 mělo vyšší rozlišení textur, než PC verze..
        • XorxoxTalarius
          Precti si ten text od Koxe jeste jednou
  • Lukyz
    Trochu mě vytáčí tvrzení, že PC nepotřebuje dema, jelikož máme Steam refund.
    Ano, peníze vám vrátí, ale jedině na Steam wallet, což mi opravdu nepřijde jako dobrá alternativa k demu


    EDIT: Tak se všem omlouvám, zmýlil jsem se a peníze jdou vrátit i přímo na účet.
    Historicky si vybavuju, že se peníze vraceli pouze na wallet, ale možná se taky už pletu.
    Každopádně la pardon za mystifikaci *9*
    • Já teda nevím, ale když jsem refundoval hru za 19.99 EUR, vrátili my 16.00 EUR... tím mě docela naštvali.
    • Morraw
      To podstatné je, že na PC demo není. A je jedno jaký udali důvod.
    • Co to proboha zase pindáš ? Bereš nějaký léky ? Když vracíš hru máš dvě alternativy jak si nechat vyplatit zpět peníze, buď tebou zmíněný wallet nebo OPĚT ZPĚT peníze na ÚČET, už jsem to dělal minimálně osmkrát, takže vím o čem mluvím. Prostě máš tu nepodložené argumenty a akorát tu lidi plašíš absurdní lží...Takže abych se vyjádřil k tématu, částečně souhlasím, že není potřeba demo, pokud hra vychází na Steamu.
      • Lukyz
        Klid, nerozčiluj se nebo ti praskne cévka a budeš tahat nohu.
        Jde to přeci napsat i normálně *3*
    • Jack1947
      Marketing... co kdyby se zrušily rázem předobjednávky ?? !
    • Tady jsem to i našel http://imgur.com/02yHDGo
    • S tím plně nesouhlasím, moc her na Steamu nevrací, ale asi před měsícem jsem zkoušel jednu hru za 7 Euro, placeno přes Paypal a vrátili mi to zpět na Paypal, odkud mi to jde automaticky na účet.
      • To je pravda. Ale není tam nějaká drobná ztráta za nějaké poplatky převodů tam a zpět (nevím)?
        • No koukal jsem se na to a hra stála 8.29 EUR s DPH a vráceno také 8.29 EUR.
          Výpis z banky http://imgur.com/VJymTKK Paypal kurz 1 CZK = 0.0357956 EUR takže to odpovídá a bez poplatků.
          • Díky moc!
  • I hurt myself today.
  • vypadá to jakžtakž dobře, taková kombinace system shocku a halfíka. Uvidíme co z toho vyleze. Bioshock moc nemám rád, protože nemám rád ten retrofuturistický steampunkový styl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit