Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už mám dost všech těch záchran galaxií před starodávnými rasami, které baví hubit všechno živé. Ať udělají hru podle Firefly.
  • já mám rád Star Trek,ale na herním poli se mu moc nedaří,ten poslední film se mi sice líbil,ale už to není ono,takže na hru asi prdim
  • Plně souhlasím se zdejšími názory, tohleto je pouhý odpad zaměřený na vytříškání peněz.
    Kdo si chce zahrát pořádnou ST hru ať sáhne po třeba Bridge commanderu, Starfleet Command, Fallen, Elite Force...

    Taky souhlasím s tím, že Ambramsův film rozhodně není ST, ale prostě jen další letní flák pro teenagery. To může fungovat 1-2x, ale rozhodně ne 50 let jako pravý ST, který měl přes všechny ty posměšky a ohrnuté nosy z okolí skutečný obsah.
    • po katastrofě jménem Voyager a průměrném Enterprise jestli někdo čekal něco podobného, tak byl neskutečně naivní. Alespoň měl Abrams slušnost, že to byla alternativní realita, né jako ve Stargate, kde scénaristi zničili co mohli.
      • Voyager rozhodně není katastrofa, mně se ze všech Star Treků líbí nejvíce, za katastrofu považuji DS9. Ani Enterprise není průměrný, líbil se mi. A prvních deset filmů je také fajn, jedenáctý se mi moc nelíbí.
      • Promiň, ale nesouhlasím s názorem nazývat Voyager katastrofou! Enterprise to ano, to je úlet, ale Voyager je slušný Star Trek! A pokud jde o Abramse, tak u mě skončil už jen svým rpohlášením, že ho ve skutečnosti vlastně Star Trek vůbec nebavil a neměl ho rád....
  • A kdy vlastně bude film?
    • posila
      29. cervna 2012 bude mit premieru v USA ... nekdy v lete se snad dostane i k nam.
      • Fakt az za rok? Nebo ses spletl?
        • posila
          11. Star Trek film byl v roce 2009. Ten 12. jeste nema upresnene jmeno, a podle IMDB bude mit premieru az za rok :( ... takze nejak soubezne s touto hrou.
  • Lepší by bylo, kdyby udělali další díl série Star Trek Elite Force, na takovém CryEngine 3 by to byla dobrá hra...
  • posila
    Kez by nechali hrstku lidi zachranujici galaxii pred legendarni starou rasou Mass Effectu, Halo nebo desitkam dalsich her, ktere s timto tematem urcite existuji.

    Navic slova jako "díky úzké spolupráci s filmovým štábem dostatečně nasáli atmosféru" ve me nebudi duveru v kvalitu hry. Kdy jste naposled hrali nejakou dobrou hru, ktera vysla jako doplnek k filmu? :( Urcite by udelali lip, kdyby vytvorili LEGO Star Trek ;)
    • Kori
      Co si pamatuju tak leda Battle for Middle Earthy ... ale, že jsem u nich strávil stovky hodin u multiplayeru. Ach to byli časy.
      • Battle for Middle Earth jen vycházel se světa LoTR, nebyla to doprovodná hra.
  • Jediná opravdu povedená hra ze světa Star Treku byla The Falen (deep space nine). Parádní tombraiderovka s příběhem a atmosférou skutečného Star Treku. Další povedené hry byly pouze Starfleet Command 2, Klingon Academy, Elite Force a Bridge Commander. Po tom, co vydala Bethesda Legacy už nevěřím na zázraky....:-( A to bych si tak přál další opravdovou Star Trek hru.... a kdyby to byl ještě AAA titul no jéje to bych byl šťastný! Bohužel už jen to, že to bude dle toho nového stylu co zavedl film, tak nejsem nadšen.... vůbec se mi nelíbí ten restart od Abramse.... Jsem klasický Trekkies....
    • Takový druhý Elite Force měl také něco do sebe. Možná to byla ST kopie Jedi Outcastu, ale své kvality měla.
    • zx_spektrum
      Jsem s tebou kámo, Abramsův restart ST považuju za nechutně vztyčený prostředníček čtyřicetileté historii Star Treku, a to, že se to odehrává jakoby v alternativní realitě a ten náš správnej Star Trek tím není zničen mě nijak nenadchne, když stejně všechny nové filmy/hry/(seriály?) budou z nového... Souhlasím i s výčtem her... ale i některé další pokusy v té době byly sympatické, Away Team, Armada nebo starší Birth of the Federation, hlavně ale k tomu byl zcela jiný přístup, šlo o pořádné hry a ne jen hry které nutně musí výjít v souvislosti s novým filmem, aby se jó neřeklo a hlavně aby se rejžovalo...
    • Black_Hand
      a zapominas na stare adventury od Dice. ty byly vytecne. 25th anniverasary a judgement rites. mnoho cest jak dokoncit misi, kvalitni mise, ramujici pribeh, dabing puvodnimi herci...
      • MickTheMage
        :D, ze Dice... Dice bola (a mozno este stale je) budget edicia podobne ako bol White Label a podobne edicie. Ale mas pravdu, najlepsie su prave adventury. Nielen tie co si spominal (kde je autorom Interplay, samozrejme ;) ), ale hlavne Final Unity, ktora bola obzvlast skvela prave po pribehovej stranke.
  • MickTheMage
    To zas raz bude hovadina (odhad z popisu, vyberu vesmiru a mnohorocnych skusenosti s ST hrami, tiez sa mozem mylit, co by som bol rad) ...ach jo :(
  • "se oba hrdinové postaví legendární staré rase, která se, jak jinak, chystá dobýt galaxii"

    Mass Efect ve svete startreku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit