Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak docela slabota, delkou je to nekde mezi mezi deadmanem a dragonfallem (ten se mi zdal na konci uz takovej pretazenej)

    obtiznost hodne nizka, po predchozich zkusenostech jsem to hral rovnou na hard a krome jednoho unfair "souboje" se sniperama na pocatku jsem to probeh v suchym triku a zaverecnej trojboj bez zadrhele na poprvy

    asi nejvic me stvalo hackovani, je to ted takovej akcni stealth, kde me kolikrat zradilo kliknuti mysi o policko vedle nebo do steny, tahle zmena me moc nepotesila

    jinak novyho jsem tam moc neobjevil, vetsinou jen kosmeticky zmeny

    jel jsem primarne drony + brokada + implantaty (drony jsem hodil az na level 9 brokadu na 5 a jeste jsem si pak hodil par bodiku do drobnosti, treba do spellcastu na heal a aim), karmy bylo tak akorat penez kupodivu min jak driv, na konci jsem si nemoh dovolit koupit uplne vsechno nejlepsi vybaveni, co jsem chtel
    • jo a zdalo se mi to silene ukecany, az kolikrat zbytecne
  • Keyz
    *14*
  • Už abych byl z práce doma. Přispěl jsem na Kickstarteru a kód na hru už mám nějaký čas. A až teď mi došlo, že už můžu hrát.
  • Taky rozehráno (zatím jen něco přes dvě hodiny) a super...:)

    Jinak, pokud vím, tabletová verze plánovaná není:

    Q: Why aren't you making the game for iOS and Android? I loved your previous games on tablet.
    A: Focus = Quality. We have elected to focus all our efforts on PC in order to deliver the best game we can without the current processing and memory limitations of tablets. This focus allows us to have higher-fidelity visuals, larger map sizes, and more stuff on screen.
  • Striiiiikaaaaam! Blahem! Od vcera nahrano 7 hodin a je to pecka! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit