Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak otáčím objekty
  • Výborná návyková věc, u které se vám může stát, že při příštím shlídnutí Shawshank redemption budete fandit dozorcům, mě nejvíc pobavilo, když jsem po odemčení záložky s tresty pro vězně s hrůzou zjistil, že jsou nastaveny na něco jako "útok na spoluvězně - hodina na samotce, vražda - 2 hodiny na samotce" čemuž jsem se od srdce zasmál a nastavil za útok na spoluvězně týden na samotce a za vraždu dva měsíce.. bohužel jsem záhy zjistil, že hra neumí vězňům zavřeným na samotku dopravovat jídlo, takže mi tam začli umírat hlady a v celém vězení vypukla obří vzpoura
    • Nezapomeň, že hodina ve hře se rovná několik dní "reálného" času. Můžeš to srovnat jak rychle ubývají vězňům několikaleté tresty. :)
      • to mi nějak neštymuje, vždyť tam jsou přesné denní rozpisy jako od 12:30 do 14:00 čas na jídlo, to mi neříkej že na obědě nebo ve sprchách tráví dva dny *4*
        • Spíš obráceně, čas na jídlo 12:30 - 14:00 to reálně uběhne třeba za 5 minut :)
          • jo, ale člověk jim musí dát aspoň hodinu aby se do tý jídelny stihli ze všech koutů kriminálu došourat, jinak se část nenají a začnou zas vyvádět.. ale kopat po večerech tunely, jó to by jim šlo *1*
  • Keyz
    Snad to někdy dokončí. Supr, že mají prachy na to aby to bylo podle jejích představ ale je dobré to vydat v nějakém finálním stavu. Celkem se to táhne. Na tohle se podle informací těším.

    - Jo spadlé mýdlo ve vězeňské sprše kde je hodně lidí je problém
  • LionelHutz
    Hmm vypadá to dobře, článek i komentáře mě navnadily - po zkouškovém udělám asi první výjimku ze zásady "alpha/beta verze nekupovat" a pořídím si to *1*
  • Sám také hraju a je to vážně vynikající. Taky bych se to nebál přirovnat k Theme Hospital, což je jedna z mých nejoblíbenějšich. Na to, v jaké rané fázi vývoje to je, tak už je to velká zábava. :)
  • Hru mám leč hrát nemohu, jelikož mám v profilu widows "š" tak hra nelze uložit, založení nového profilu nepomohlo. Dnes mi od nich přišel mail, že to není jejich priorita v blízké době. 21 euro v háji *13*
    • Je to alpha, co čekáš. Tak si vytvoř jiný účet a nainstaluj to na něm ne?:)
      • nekromant33
        Je to zbytečnej opruz, nejjednoduší by bylo, kdyby změnili cestu ukádání, nebo mě dali možnost to udělat. Jednodušší než si zas**at systém dalším účtem.
      • nekromant33
        -doublepost-
  • autorem cestiny je TheRockM - viz. linky nize

    http://www.abecedaher.cz/index.php?page=cestiny&page2=zobrazit&id_hry=0000013408

    http://uloz.to/m/therockm/Internet/Cestiny
  • Introversion umí. Konečně jsem našel nástupce Theme Hospital, který je hratelný i vtipný.
    • Nechapu ten hype kolem theme hospital vzdyt to nebylo o nic lepsi nez milion jinych levnych tycoonu. transport a zoo tycoon byli jedine ktere za neco staly (rollercaster je taky sranec).
      • Jenomže Theme Hospital byl de facto první tycoon, který si ze sebe a ostatních tycoonů dokázal udělat legraci. Navíc byl celkem přístupný, jednoduché principy léčby přešly rychle pod kůži. A bohužel dodnes nevnikl další podobný tycoon.

        Michal Rybka to dobře rozebral v konkurenčním vidcastu.
    • Tak na Theme Hospital to nemá ani zdaleka. Dobrá hra to je, ale zas nepřeháněj ;)
      • GlaDOS
        No nevím. Dlouho jsem nehrál tak povedenou budovatelku. To srovnání je na místě.
      • walltar
        Já doufám, že se tam časem dostanou ... přece jenom pořád přidávají nové věci. Ale jinou podobnou a dobrou budovatelskou strategii sem poslední dobou neviděl.
      • Asi jo, ale jsem moc rád, že se někdo do něčeho takového po letech pustil :)
  • BoB.2
    Hmm a je to i v češtině. *4*
    • Vážně? Formou nějaké modu přes steam?Já už sem hledala nenašel *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit