Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Medieval GTA nebo nové IP? Proč vlastně ne ... ale chtělo by to i GTA a ne dělat že GTAV je poslední a konečné😉

    • Já věřím, že na GTA VI se nějakým způsobem začalo pracovat ještě před vydáním pětky (třeba ne že by jen naplno vývoj, betatesting a motion capture, ale brainstormingy, koncepční dema, vymýšlení scénáře apod)

      Nevěřím, že by nejvýdělečnější sérii všech dob nechali jen tak ležet ladem.

      Akorát pokud chtějí posunout laťku o kus dál, tak se dá očekávat, že te nvývoj prostě trvá dlouho. (pokud třeba budou chtít mapu se třemi městy, které budou tedaily o generaci dál než svět v RDR2, tak to už je na delší vývoj)

      Ono mi narovinu skoro přijde, že ty jejich jiné hry nejsou nic jiného, než vedlejší produkt vývoje GTAčka :-D Když si vezmeš první RDR, tak to mi přišlo jako betatest pro krajinu, wildlife, hunting a grafické efekty pro pětku :-D Že si to prostě zkusili na něčem "menším" co nemá tolik herních mechanismů.

      Jediné co mě překvapuje, že to vypadá, že to nevydají na tuto generaci konzolí. Protože to je vhodná doba pro co nejlepší day 1 prodeje. Ale zase když se člověk podívá, že GTA V je stále v top10 žebříčcích, tak je jim to možná jedno. Protože stejně ví, že šestku koupí všichni bez ohledu na to, kdy vyjde.

      • Jack1947

        Hlavně aby se napravili se story a nedali zase jen GTA+ Online a šmytec.

  • RDR 2 je celkem podobné kingdom come, takže proč ne.

    • Jo při hraní RDR2 jsem si říkal, že tohle je ta hra, kterou sliboval Vávra :-D Vzhledem k té detailnosti různých prvků jako hnijící maso apod.

  • Jez3vec

    Konkurence po X letech? Asi tak jako Battlefield V je konkurence CoD 2?

  • MeliUSA
    Hlavně nezapomínejte co nedělají z GTA5 online boj proti cheaterům je vlastně žádný a takovou společnost někdo podpoří koupí jiné hry ? :-) za mě společnost rockstar skončila a už od nich nekoupím nikdy ani jednu hru pač podporovat tyhle šmejdy opravdu nehodlám.
    • Jednak je všichni hrají mulťák. A druhak ne všichni hrají na PC. (skoro bych si troufnul říct, že na těch nejvýdělečnějších a pro R* nejdůležitějších platformách se necheatuje)

      Třeba mě je osobně je fakt úplně buřt jak vypadá gta v online na PC. Takže proč bych ty hry nepodpořil?

    • Však si ty jejich hry nekupuji kvůli online. Singleplayer vždy na 20 hodin a víc plný zábavy a solidního příběhu. Rockstar dělá nezapomenutelný hry.

  • michaelfoucault

    Skvělá zpráva, narozdíl od KC by to mohla být zábavná hra. 

  • Aka je posledna nova znacka od rockstaru  ? Bully z roku 2006 ? Max Payne patrilo Remedy. LA Noire 2 by bol omnoho lepsi napad. Urcite by to bolo lepsie nez pripravovana Mafia IV od Hangaru.

    Takze ano, po takmer 14 rokoch by mohli spravit novu znacku...Idealne "SP only".

    • Tak ono vzhledem k tomu, že všechny GTA jsou naprosto standalone hry (snad až na pár prolínajících se lore detaliů, které nemají na nic vliv), tak u toho fakt nevadí, že to není nová IP.

      Když porovnám GTA 1, GTA3 a GTA5 tak jsou to prostě úplně jiné hry a nedá se u nich naříkat, že je to pořád to stejné, jako u jiných značek.

    • JohnyTheZik

      Proc idealne? Gta i RDR2 maj skvelou pribehovou slozku a separatni online cast, ve ktery si clovek muze zablbnout s kamosema. R* maj zrovna tohle zvladnuty celkem vporadku (technicky obtize aside), takze pro takovy komenty fakt neni ten nejmensi duvod.

    • Marines
      Tak to také velice pochybuji, ale RDRII se opravdu povedlo, takže pokud se poučili, mohla by být i středověká sága v americké režii 😉mít něco do sebe....
      • Ve skotské režii, Ameriku do toho netahej 🤦‍♂️

      • To většinou dopadne špatně, protože oni začínají dějepis až tak okolo 18. století. Předtím možná tak indiáni a pár evropských osad, ale středověk neznají.

        • tomekbobek

          Vono to je vlastně jedno. U nás se učí povětšinou všechno a i tak se historickému kontextu nepřikládá mnoho pozornosti. Kingdom Come je jen výjimka potvrzující pravidlo. Teda úplně ve všem KC není úplně věrné, ale to je pochopitelné :o)

        • Skotsko, ne Amerika... 

    • XorxoxTalarius

      Po tom kolik jim vydelalo GTA Online pochybuju ze jeste neco budou planovat SP only

  • XorxoxTalarius

    Boze jen to ne ... amerikanizovanej stredovek ala Black Knight s Martinem Lawrencem ...

    • Proč americký? GTA série i RDR série je skotská hra. 

      • Britové nejsou o nic pozadu 😉

  • tomekbobek

    Pokud to je pravda, beru to všema tlapkama!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit