Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nerozumiem čo je zlé na loote v PoE, chceš snáť povedať, že D3 ma fajn loot ??? Keby v POE všetko nafarmím za 1 mesiac a stanem sa 30 v laddery tak ako som spravil ja v D tak to mažem hneď. Obchodovanie v PoE ??? tak asi si nenavštívil stránku poe trade kde najdeš úplne všetko. A ešte jedna vec: to že dobré veci padajú len zriedka je len dobré pretože keď sa niečo podarí tak ma človek z toho radosť a nenabaží sa toho za pár chvil kdeš to v diable to bohužial je. Preto sa aj pôvodny diablisti odtrhli od D3 a robia na PoE. P.S Všetko klincuje kinder garden pony lvl :D to len tak aby sa nepovedalo :)
  • Hlavne naklikat
  • co to je za blbost? Hral jsi nekdy WD na fakt vysokejch levlech? To samy monka a DH?? Na D3 mam kolem 800 hodin a hra me bavi porad.. Nejde se proste zavdecit kazdymu, ale kazdej muze nadavat..
  • Veskoslav
    No a kolik lidí hrálo normální "neHD" verzi AoE? To je důvod, udělají remake, remaster a zabijí celé Diablo 3 nebo ho minimálně solidně přizabijou.
  • KrPa
    do SC2 pridaji 3 mise na 2h hrani *1*
  • KrPa
    Proc by to delali? Pro prachy! Tech je porad malo, podiv se na "HD" verzi Age 2.
  • Mohli tedy aspoň oznámit lepší grafiku. Mají možnost jak samozřejmě na PC, tak samozřejmě na PS4 díky PS4 Pro. Řekl bych, že by hra snesla lepší textury atd. Když tedy chtějí, aby to lidi znovu hráli, třeba by to lidi více motivovalo znovu zapnout, kdyby ta hra dostala pozměněný kabátek. Ono taky koukat od roku 2012 na stejnou grafiku je docela nuda a to už v roce 2012 to byl průměr.
  • RedEagle
    Nejaky remaster Diabla 1 je asi zbytočny ked napr- tento mod na Diablo 1 by to už aj tak neprekonalo
    http://thmod.com/en/
  • Takže tebe ta hra přestala bavit po 1500 hodinách... a stěžuješ si, že tě to přestalo bavit?? Omg... ty si ****
  • Veskoslav
    To bych zase netvrdil, stačí si přečíst recenze na Steamu či prolézt reddit.
  • Farnham_The_Drunk
    Hráči PoE mají nějaké Diablo 3 ůplně v p*deli.
  • Morraw
    Na D4 je fakt ještě hodně času. Pokud teda nechcete to samé v sytěbarevném.
    Já jsem vytáhl při vydání 3 postavy do inferna a pak me přestal bavit grind. Ale jako taková me hra bavila. Bohužel k stálejšímu hraní mě nepřitáhlo ani zrušení aukce, spousta velkých změn a ani datadisk (necro mel byt už v něm). Přesto tohle oznámení mě zaujalo.
    Herně a hlavně vizuálně u mě ale vedou PoE a GD.
  • Veskoslav
    To je zase diskuze. Starcraft II je zde podle některých mrtvý. Těch 38925 hráčů, co je ve hře jsou asi mrtvoly. HoTS nikoho nezajímá, hráčů okolo 50 000 denně, WoW je mrtvé (opět jako každý rok) a nikoho nezajímá, Hearstone nikdo nehraje (nejhranější karetní hra na netu kromě hazardních karetních her).

    A nechápu, jak někdo očekával D4 nebo remake D2. Proč by to dělali? Zabít 4 roky starou hru, protože kdo by zůstával ve 3. dílu, když by vyšel remake nebo D4. Neustále tu někteří vyzdvihují PoE, fajn hra, kdyby nabízela po letech konečně možnost obchodování a normální loot, který tam nefunguje od uzavřené bety doteď. Přijde mi, že lidi už mají pičování jako sport. Očekávali nejspíš 20 map do Overwatch, remake Diabla 2 a oznámení 4. dílů, Warcraft IV a celé to měl Blizzard ukončit tím, že uzavře mrtvé WoW a oznámí nové MMORPG ze světa Starcraftu. Taky se mi nelíbí, že D3 nedostane klasický datadisk, ale pouze novou třídu, kterou navíc podle mě dobře supluje Witch Doctor, ale ta hra se posunula naprosto jinam za poslední 4 roky. A že ji nikdo nehraje? Ano, tyhle pohádky si vyprávějí hráči PoE.....
  • Morraw
    GD jsem dohrál za summoner build. Ne úplně necro, ale taky fajn.
  • Bude, co jsem četl, použijí levely co se nejvíce podobají z D3, možná to přeskinují a hlavně, bude to tam jako "event" a bude se opakovat každý rok v lednu, čili jen taková kuriozitka, minihra uvnitř Diabla 3, kterou si zahraješ jednou v roce což to z mého pohledu činí ještě více zbytečným a zanedbatelným.
  • Edgar Allan...?
  • Farnham_The_Drunk
    Vrtá mi hlavou, jak vůbec lidé v Blizzardu přemýšlí, Necromancer měl být v D3 odzačátku.
  • nj nechapu blizz...pritom kdyby udelali poradny datadisk tak jim to zase koupi 10M lidi, jako vzdycky
  • no mozna se o POE zacne psat az umozni nejak normalne obchodovat nebo zlepsi loot
  • Strasne slaby blizzcon. Patch notes nepatri na udalost takoveho charakteru.
    Novy hrdina do overwatch ... a co jako? Ta hra zoufale potrebuje novy content a pridani otravneho nevyazeneho hrdiny to nespravi.
    Novy coop comander ... a co jako? Neni hodno udalosti takove velikosti.
    novy (placeny !!!) necromancer do diabla ... tak to uz nema ani smysl komentovat. Mel byt oznamen novy expansion pack, ne patch notes a novy hrdina.
    Heroes of the storm -> nikoho nezajima
    Hearthsone -> nikoho nezajima, och boze novy karty so exajting!
    Wowko -> uz chcipni pls

    Kde je remaster starcraftu1, d1 a d2? V puvodnich enginech ne ty 3d omalovanky. Kde je D4/expanison pack? Kde je mrte novyho kontentu do overwatche?
    Misto toho tam davaj ingame shopy, mikrotransakce a prodavaj kazdou kravinu co vyrobi. 5€ za hrdinu, 15€ za klasu.. ach boze. Zruste jmeno bizzard a dejte tam jen activision.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit