Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je ale blbost :)
  • Uskromním sa so 1440p pri 144Hz
  • Jsem jen zvědavej jestli až pojedete kolem 300 a víc budete propadávat pod mapu jako v předchozim díle kde to do dneska nikdo neopravil.
  • Co to ma jako byt? Zas to same? Proc nezkusi neco jineho, treba ja bych uz konecne zmenil prostredi, napriklad umistit to do obdobi 2. svetove valky, nebo do stareho egypta, neokoukane prostredi, nove vyzvy. Nebo nejake novikky, treba mod hry, kdy se na vas vrhaji zombie a vy je musite odrazet a mate obranny mechanismus, ze se muzete zmenit treba v hrnek a nikdo vas nenajde. Nebo nejake zvire, treba pandu co by letela nad autem a slouzila jako radar. Dokud to tam nebude, tak moje prachy neuvidi!
    • a pak přijde Valve s Rocket League a trhnou na tom děsnej balík, holt kdo umí, ten umí *1*
      • RL je ciste pod taktovkou Psyonix, je ale pravda, ze z cehokoliv na Steamu Valve tezi prachy.
  • Pro mě stejně nejlepší díl NFS Most Wanted z roku 2005
  • Jack1947
    Na to jak to vypadá... už vidím že to nebopěží moc dobře :/

    To je ten typ hry který všichni proklínají ale nakonec ji ze zvědavosti zkusí.
  • a kde je Vega? 56 aj 64 budu stacit na 4K rozlisenie... *13*
    • skaven
      snad budu dostupne v novembri *4*
  • Jezdím autem (ve skutečnosti), které ma motor vepredu a když zatočím volantem tak proste predek auta reaguje a zadek se jakoby táhne.
    Ale tady z videí mám pocit jakoby když zatočíte volantem, tak se celé auto dorovnávalo do smeru kam jedete, jakoby jste točili všemi čtyrmi koly. Takový jakoby pocit z motoroveho člunu nebo vznášedla. Zdá se vám to taky?
    • Resit v NFS jizdni model fakt nema cenu. Ta hra je o vsem moznem jenom ne o realistickem chovani vozu. To uz snad GTA5 ma realistictejsi jizdni model. *15*
      • chápu že NFS je arkáda a beru to. Taky bych nechtel hrát simulátor. Ale jako odsad pocad. Alespon vzdálene to auto propomínat musí.
        • si zahraj Richard Burns Rally, když postrádáš pořádnou fyziku aut v NFS, které je určeno pro mainstream a na relax. To je jako kdybych čekal od Star Wars Battlefront 2 který jsem si nedávno předobjednal, že pistole bude v reálu střílet kulky a ne laserový paprsky.
  • Jasne, spousta efektu a poletujicich castic, hlavne ze auto je porad nablyskany jak z autosalonu a po dreni svodidel nema nejmensi skrabanec. *2*
    Mimochodem misto "dreni" jsem puvodne napsal slovo souvisejici s jazykem jako kdyz *11* zmrzlinu a automat mi oznamil ze to slovo je zakazany. Ten svet se uz fakt uplne pos *5* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit