Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je mazec :D http://www.youtube.com/watch?v=lmPjXQ91ObQ&feature=related
  • Preco tu spamujete ! Kde je arma tam je spam, koho uz len zaujima tento vyblity blivajs z 1000 bugmi a hroznou optimalizaciou, ktora tu urcite bude zase bleeeee
    • Souhlasim, po pravde Arma 2 je dost na tom bidne z optimalizaci a tez temi bugmi, je to pravda a kdo tvrdi opak je lhar.
      • co by jsi chtel optimalizovat ? zase dalsi clovek co keca jaka je to s ra cka jelikoz mu to kalkulacka neutahne ? ach jo
        • No ... po pravdě ne všechno je problémem nedostatečného výkonu stroje , na kterém chtějí hráči Armu rozjet .
    • udelas pro nas neco ? vem si nakou starou zrezlou plechovku a podrizni se vickem. Dekuji
    • Běž si raději udělat úlohy do školy at se tu zbytečně neztrapnuješ.
    • Co na to rict ? Snad jen : Bez si obednat Cod a neotravuj .
  • Už aby byl pátek teda :)
  • ArmaX ! Mne zajímá momentálně mnohem víc než novinky z 4 dílu .
    Bude to ještě letos ?
    • No co jsem viděl, tak v JRC už to je na skladě :)
  • Se mi líbí, jak nikdo ještě nic pořádně neviděl a už má jasno. Nejde přece o kopírování grafiky, nebo ponechání enginu reality. Jde o to, aby to bylo dobré, lepší jak Arma II a úměrné na HW nároky. Aby tam nebyla opět tupá AI plná bugů a aby to bylo opravdu zábavné. BF3 má zatím jenom přehnanou kampaň, ale zatím nic světoborného nepředvedlo.
  • To kopírování grafiky ve stylu BF3 je teda ubohé ...
    • Jaký kopírování grafiky?Arma jde vlastní cestou a ničí grafiku nekopíruje.. BF3 se snaží vypadat jako válečný AAA film (a daří se mu to) ale realisticky nevypadá, vypadá prostě jako moderní válečný trhák plný efektů a td, Arma zas vypadá realisticky a tak nepřehání s efekty a svůj grafický vzhled posunuje spíše tak že se vylepšují detaily a modely strojů..Prostě je to dost rozdílné tak nechápu co podle tebe kopíruje..
  • A hlavne vyjde ArmA X Anniversary Edition !
    • Vyjde konečně ?
      • V pátek by to mělo být v obchodech ! Už se na to také těším. Je to supr balíček za tu cenu
        • Nake obchody uz ji maj dokonce na skladu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit