Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měl bych takovou otázku. Když hra na kickstarteru nenaplní očekávání a nevybere se dostatek peněz, tak co se s nimi stane? Počítám, že plátcům se asi nevrátí.
    • Po přispěvku na Kickstarter projekt, se ti peníze na účtu pouze zarezervují. Když je projekt úspěšný peníze se ti z účtu odečtou, když je neúspěšný tak ti peníze zůstanou na účtu.

      Pouze těm co přispívají přes PayPal, tak se peníze už nevrátí, proto obvykle příjdávají možnost přispívání přes PayPal až projekt dosáhne hranici úspěšnosti.
      • Děkuji za odpověď. Nyní je mi to už jasné.
    • Když se nevybere dostatečný množství peněz tak ani nikomu nic nestrhnou.
  • OT: mám takové dilema a prosím o radu. existuje FPS hra, ve které když jdete mezi nějakým křovím a rostlinstvem, tak se ty rostliny hýbou? jestli jo tak která? díky
    • k tomu hybajicimu se krovi, nemel tohle Soldier of Fortune 2 ?
    • ty woe *1* kup si na trznici samopal a sam jdi do krovi *1* to uvidis ten pohyb, kterej ti zadna hra nenabidne. Je to novinka, je to CryENGINEreal 8, treba na to dostanes dotace a muzes zacit tvorit hru dle snu *1*
      • aha ono to je v crysis... a to stacilo napsat ze to je v crysis a nemusel si potit picoviny ktere nikoho nezajimaj
      • ty woe tak to se mi asi fakt jen zdalo ze sem takovou hru uz nekdy hral a ted si nemuzu vzpomenout na jeji nazev :D:D
  • ja chci projekt na SOKOBAN ve frostbite 2 . a tam to bude litat voe....
  • michaliuz18
    proste dobre aj tak ze sa zrusil setky tieto trapne fps by mali zrusit ako aj black ops 2 je to uz trapne
  • TA soutěž o sluchátka to je vtip? :D Sluchátka za 180kč :) a ještě když chci napsat komentář, tak musím mít shitbook ? to je síla :D
    • life28
      to je sila, že tu vypisuješ koľko tá cena stojí. Nie je to jedno? Aj keby stála 5kč tak človek, čo nikdy nič nevyhral sa poteší
      • v našem státě to tak nefunguje *1* Radost z výhry uz je davno minulosti. Kdyby vyhral sluchatka za 5 korun otevre si hubu, proc nevyhral za 10 korun. Kdyz vyhraje za 1000 korun, bude si stezovat ze nevyhral za 2000 korun:-D Kazdopadne s jednim ma pravdu, proc se dnes jakakoli soutez vali pres facebook? Za chvili bude v podminkach kazde souteze, nemas FB? nesoutez.....neni to jenom games.cz, hodne serveru ted vyuziva FB k propagaci a soutezi, ti co ho nemaji jsou timto diskriminovani....ale nebudu to az ta prehanet *1* jeste se tu bude resit rasismus a kdo vi co jeste *1*
    • kde se tam pise o tom, ze musis mit fb? a hlavne proc to pises tady? :D
      • zdeeneek
        Nevim za co mu davate minuska kdyz ma pravdu ?
  • A jak je to s lidmi, kteří jim už peníze poslali? To jim Elastic Games pošlou peníze zpět, nebo jak se to v takovém případě řeší?
    • ucho
      kickstarter funguje trochu jinak... peníze se vlastně strhnou až po úspěšném skončení. pokud se projekt neufinancuje, nikdo o žádné peníze nepřijde. jinak by to byl problém pro spoustu neúspěšných projektů...
      • Díky za info Ucho. Takže grupy, které mají na kickstarteru svůj projekt v podstatě žádnýma reálnýma penězma nedisponují i když vyberou třeba 500 000? To je potom dost zajímave..
        • ucho
          no ty svůj příspěvek můžeš až do posledního dne zrušit. prostě peníze se strhávají až po úspěšném vybrání požadované částky. v opačném případě se prostě žádné platby neprovedou a nestane se vůbec nic...
          • Ok, díky všem za objasnení.
            • a ted muzes zacit take svuj projekt *3*
            • Shaker
              mAser: hele, kulu, ty ses fakt blb
            • NEDiky vsem, kteri prispeli k rozvoji negramotnosti FragmeNTa.Nevedet jak funguje kickstarte, njvetsi udalost v hernim prumylu tento rok, je vazne sila.A pak se tady drze dozadavat vysvetleni je vazne moc.
        • nikomu se nestrhne nic z uctu dokud se nevyzbira pozadovana castka v casovem horizntu 35 dni. pokud se to podari, z bankovych uctu prispivatelu se strhne suma, kterou prispeli... a lidem kt rikaji ze nikdy na nic neprispejou i kdyz to bude ta nejlepsi hra podle jejich prani... inu, nekdo hernimu prumyslu pomaha, nekdo mu skodi... a nekdo jen trollii...
    • Řeší se to tak, že si přečtěš F.A.Q. na kickstarteru a neobtěžuješ tady se zbytečnými příspěvky.
      • Ja teda nevim, ale me to prijde jako docela normalni otazka. Samozrejme, ze se to da precist na FAQ, ale snad se muze zeptat i tady. 90% zdejsich komentaru jsou dosti zbytecne, tak proc si zasednout zrovna na tuto otazku? :P
      • Ááá, pan drsnej mAser se ozval.. Díky za rychlou a jasnou odpověď, to by mě fakt nenapadlo. Čekal sem, že se ozve někdo, kdo to narozdíl od tebe ví a řekne mi to, abych nemusel číst nějakej FAQ. Mě je to vcelku putna, já na žádnej projekt Kickstarteru nikdy žádný peníze nepošlu, jen mě to tak vrtlo hlavou, co s těmi penezi důvěřivých nebožáku bude.
    • zdeeneek
      Ne, za blbost se plati *1*
  • jestli je to podobne CoD, tak doufam, ze je spravne varianta, ze to nespatri nikdy svetlo sveta ...
  • rad si to zahram az to vyjde, drzim im palce
  • Trol.diskuzni
    Mass Warfare!
    • AAni jedno nebylo vtipný ani trochu
    • myslím že to bude nový díl Mass Efectu Mass Effect: Warfare
    • Call of Honor Skyfare
      • Jo tak na to by bezne stupnice hodnoceni nestacili. :-D
      • Trol.diskuzni
        Modern Wars: The Elder Republic!
        • The Misen Dark Effect

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit