Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    radši zůstanu u BF1, tam člověk pozná vojáka od stromu a strom od kamene...
    • wenceslaus
      Na druhou stranu v BF1 není poznat, o který konflikt tam jde.
    • COD styl hrani tam nefunguje, vid? Oni te trefuji...
  • Jé, to ta nehratelna hra jeste zije? Nekam bezite 20 minut a pak vas neco zabije - repeat. Kvalitka.
    • Noob alert
    • wenceslaus
      Záleží na vkusu. Pro mě osobně lepší než bezhlavá řežba.
      • Bezhlavá řežba je bezhlavá jen když ji neumíš, pokud se teda bavíme o multi.
  • No, tohle je THE REAL ARMA, ale battlefield? Ten název to má celkem neprávem, o tomhle battlefield nikdy nebyla nebude, je to čistá arkádovka :-) Každopádně je to dost dobrej mod, nebo bych měl říct: Hra?
    • Mlceti zlato.

      Pro ty co nechapou. Hra ma naprosto ojedinely system gamedesignu pro a) lov kesek b) system dobyvani uzemi

      Vyborna komunita a nejlepsi integrovany voicechat (prmumble). Duraz na teamplay.
      Lepsi si pustit nejaky gameplay treba od 3dac nebo gdw. Cesky klan je csf
      • Já tady ale teď mluvím o realističnosti a autenticitě vy šulini *15*
      • Jo a jestě jak správně říkal kolega, důraz na teamplay je úplně jinej. Zapoměnte na nějaký náhodný pobíhaní po mapě, musíte se držet jednotky a poslouchat velitele.

        Mic je taky hodně důležitej, páč vás bez něj můžou vyhodit z družstva a pokud nejste do nějakýho družstva zařazení a zkusíte si solo lítat po mapě, automaticky vás to kickne ze serveru :D
      • Ej no tak zas jako to dobývání území je to stejný jak s vlajkama v normalnim Battlefieldu ,akorát se ti nezobrazuje vlajka a abys zjistil jak si na tom s obsazováním musíš si rozkliknout mapu.

        Podle mě je na hře spíš úžasnej záběr období a lokací. Prostě desítky map pro 100lidi Vietnam, fiktivni moderni bitvy, pouště, města, džungle, nahánění Al-Pajdy po horách + pro ty co platí příspěvky na server i druhá světová tuším. Neuvěřitelné množství typů techniky, budování palebných postavení, minomety...

        Pro mě nejlepší hra na světě a přestože začínal jako mod na BF2, tak těďkom je už standalone (nepotřebujete původní hru a můžete si ji zdarma stáhnout).

        Nějaká část týmu se odštěpila a vyvíjí Squad, což je taky dobrá hra ( hlavně ta grafika a stavění opevnění je lepší), ale zatím obsahuje jen 4 armády.
        • uźastna neni len platforma cii uz BF2 mod alelbo SQUAD ale to ze si vazis svojho zivota a pocin .. nehovoriac o team speaku" ... pre mna lepsie ako bol bf2mod je Squad sak vsetky PROJECT REALITY boli top ...
  • Spis upravil stavajici mapy. Falklandy uz byly davno. Pocet map a jejich kvalitu mohou ostatni hry zavidet. Neco mezi armou a BF.
  • To je hra na mobil? :-)
    • Tak určitě. A máte doma sklep? A mohl bych jej vidět? *3*
    • to je pokus o vtip?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit