Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedina hra ve ktere jsem ochotny platit jednou za par mesicu za DLC v podobe skinu. Za to, jak se staraji o updaty, servery a feedback na foru si to vyvojari zaslouzi :)
    • Souhlasím. Ale jak píši níže, zatím mají podobný (a stejně pozitivní) přístup jako kdysi Overkill. A podívejte na PD2, jak dopadlo a jak doslova vyje**li s komunitou. Držim jim palce, aby je nenapadlo to samé, co tvůrce PAYDAYe.
    • Vůbec jsem nechtěl naznačit, že by si to nezasloužili. Pokud tě hra baví natolik, abys potunil svojí Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-káru (ano zkopčil jsem to, ale je to boží :D) proč ne. Tohle totiž není vydřidušství oproti ostatním firmám.
  • Takhle by měly dělat DLC všechny studia. Věci ovlivňující hratelnost zdarma a různý skiny a anténky a já nevim co všechno klidně za poplatek. A teď mam na mysli DLC, a ne datadisky typu Reaper of Souls k Diablu nebo Heart of Stone k W3, tam je celkem pochopitelný, že to nebude zdarma.
    • Pozor ještě na to, aby ta placená DLC nezaváněla mikrotransakcemi. Pokud se jedná JEN o grafické pičičmundovinky tak je to OK. Pokud ale tyhle ingame předměty zvedají statistiky, usnadňují hraní (P2W) nebo jakkoliv ovlivňují hratelnost ku prospěchu kupujícího, tak je to prostě špatně.
      Jako v případě PAYDAY2, kdy tvůrci lživě přidali do hry mikrotransakce, i když základní hra momentálně stojí 20 Eur a za všechna (27) DLC dáte dohromady další kilo Eur.
      Osobně moc doufám, že tvůrci Rocket League neudělají v budoucnu něco podobného. DLC politiku mají zatím podobnou jako kdysi Overkill.
    • Witcher 3 má klasické DLC a žádné datadisky. V krabici najdeš jen stažitelný kod, čili downloadable content. Deal with it.
      • Ajéje, slovíčkáře zbožňuju. Opravdu potřebuješ mít fyzickou kopii (disk), abys v dnešní době mohl něco nazvat datadiskem? V tom případě si to rozděluj třeba na velký a malý DLC nebo aktivní/pasivní nebo třeba ovlivňující a neovlivňující gameplay. Je mi to celkem fuk, už jen proto, že víš moc dobře jak je to myšlený, ale prostě se musíš pokusit rejpnout, i kdybys měl bejt za sebevětšího trotla, a ideálně to zakončit nějakou rádoby shazující anglickou hláškou. Pro mě je přídavek, kterej dodá cca 8 hodin úplně novýho obsahu spíš datadisk než DLC. End of story *4*
    • Dokud ty prťavý DLC budou lidi kupovat, nic se nezmění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit